LAToken Ceo’su ‘SpaceX’ IEO listelemesini savunuyor

LAToken Ceo’su ‘SpaceX’ IEO listelemesini savunuyor

Paylaş
LAToken Ceo’su ‘SpaceX’ IEO listelemesini savunuyor

Dün, LAToken kripto para borsasında SpaceX ile ilgili şüpheyle bakılan bir IEO haberi çıktı. Bu durum Elon Musk IEO mu çıkarıyor sorusunun sorulmasına neden oldu. Borsanın CEO’su ise konuyla ilgili bir açıklama yaptı.

LAtoken CEO’su açıklama yaptı

IEO’nun yönetim ekibinin SpaceX’e ait olduğu şekilde bir algı oluştu. Ancak planlanan IEO’nun ne Elon Musk ne de SpaceX ile doğrudan bağlantısı yoktu. Anca, LAToken CEO’su Valentin Preobrazhenskiy, bu kadar güçlü inovasyona öncülük etme cesaretini taşıyan kuruluşlara hayran olduğunu söyledi.

Preobrazhenskiy, USPX tokeninin “insanları asteroit felaketinden kurtulmak ve korumak için alternatif bir gezegen keşfetme” konusuna hizmet olarak görüyor.

Ayrıca, IEO’nun “daha ​​önce çoğu yatırımcıya ulaşılamayan varlıklar için dünya çapında likidite sağlayarak yasal yapıyı ve iş modelini test etmek için harika bir fırsat” olduğuna inanıyor.

USPX token SpaceX hisseleriyle desteklenecek

İnsanlığın geleceğine yatırım yapılmasını gerektiren cesur bir yaklaşım ve “dino asteroid felaketine” karşı korunma amacı taşıyan bir proje. Peki LAToken, token işleyişini  tam olarak nasıl sürdürecek?

Token düzenleyicisine göre, 10 USPX, 1 SpaceX hissesinin değerine bağlanacak. İhraççı, SEC tarafından düzenlenen, FINRA üyesi bir firma olan Threesixty Elements S.A. tarafından yönetilen Unicorn Tokenization Corp. Şirketi.

Çıkarılan fonlar, Space Exploration Technologies Corp.’a doğrudan veya dolaylı olarak ekonomik menfaatte yatırım yapacak. Aksi takdirde, fonlar katkıda bulunanlara geri aktarılacak. SpaceX hisselerinin potansiyel varlığı, US Capital Global Partners LLC tarafından Ambisafe’e verilen bir referans mektubu ile garanti altına alınacak.

Her şey tamam da Elon Musk ekibin bir parçası mı?

IEO’nun LAToken lansmanı sayfasında Elon Musk ve SpaceX ekibinin satışa dâhil olup olmadığı konusunda bit uyarı metni bulunuyor.

Preobrazhenskiy’nin açıklaması da şu şekilde:

Lütfen ne Space Exploration Technologies Corp. ne de CEO’su Elon Musk’ın USPX token ihracı ve teklif organizasyonu ile ilişkili olmadığını unutmayın.

Açılış sayfasına benzer bir sorumluluk reddi bildiren bir dizi metin de yer alıyor.

bitcoinist

Buraya tıklayarak Binance borsasında yüzde 15 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açabilirsiniz!

Kaynak: Kripto Para Haber

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap