Kurumsal Yatırımcılar Bu 4 Altcoin’den Alıyor: Bunları ise Satıyor!

Kurumsal Yatırımcılar Bu 4 Altcoin’den Alıyor: Bunları ise Satıyor!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Kurumsal Yatırımcılar Bu 4 Altcoin’den Alıyor: Bunları ise Satıyor!

Dijital varlık yöneticisi CoinShares, geçen hafta birkaç altcoin projesinin önemli kurumsal yatırımlar aldığını söyledi. Kriptokoin.com olarak, detayları sizler için derledik, birlikte konuyu inceleyelim…

CoinShares: Bitcoin, geçen hafta kurumsal yatırımların en büyük payını aldı

Son “Digital Asset Fund Flows Weekly” raporuna göre, piyasa değerine göre en büyük kripto para olan Bitcoin (BTC), geçen hafta kurumsal yatırımların en büyük payını aldı. CoinShares konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Bitcoin, geçen hafta 71 milyon ABD doları ile girişlere öncülük etmeye devam ediyor. Bu 3 haftalık toplam 108 milyon ABD doları tutarındaki girişle Aralık ayının başından bu yana en büyük giriş. Bitcoin yatırım ürünlerindeki hacimler, geçen haftaki 3.4 milyar ABD dolarına kıyasla geçen hafta 1.8 milyar ABD doları ile düşük kaldı.

Ulaş Utku Bozdoğan: Kurumsal Yatırımcılar Bu 4 Altcoin’den Alıyor: Bunları ise Satıyor! 1

CoinShares: Kurumsal para bu 4 altcoin projesine aktı!

Önde gelen akıllı sözleşme platformu Ethereum (ETH), geçtiğimiz hafta kurumsal yatırımlarda 8,5 milyon dolar kaybederek, art arda dokuzuncu haftasında çıkış yaşadı. CoinShares konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Ethereum için yatırım ürünleri akışları 8,5 milyon ABD doları tutarındaki çıkışla düşüş eğiliminde olduğunu gösteriyor…

Bu arada, Ethereum rakipleri Solana (SOL), Polkadot (DOT), Terra (LUNA) ve Cardano (ADA) sırasıyla 2.4 milyon dolar, 2.2 milyon dolar, 1.4 milyon dolar ve 1.1 milyon dolar giriş gördü. Bu, popüler altcoin LUNA için önemli kurumsal yatırımcı girişlerinin ilk haftasıydı. Binance Coin ve TRON ise ETH gibi çıkış yaşadı.

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap