Kripto Uzmanı: Bu 3 Altcoin, Boğa Paterni Oluşturuyor!

Kripto Uzmanı: Bu 3 Altcoin, Boğa Paterni Oluşturuyor!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Kripto Uzmanı: Bu 3 Altcoin, Boğa Paterni Oluşturuyor!

Popüler bir kripto uzmanı, üç Ethereum rakibinin, kripto para piyasasının geri kalanından öne plana çıktığını söylüyor. Analist, bu altcoin projelerinin boğa paterni oluşturduğunu ve Bitcoin (BTC) ile bir diğer altcoin’in hiç de fena görünmediğini düşünüyor. Biz de Kriptokoin.com olarak analistin paylaşımlarını okuyucularımız için derledik.

Uzmana göre boğa eğilimi olan altcoin projeleri: FTM, LUNA ve NEAR

Altcoin Sherpa olarak bilinen takma adlı analist, akıllı sözleşme platformu Fantom (FTM), algoritmik stablecoin Blockchain’i Terra (LUNA) ve merkezi olmayan uygulama (DApp) platformu Near Protocol’ün (NEAR) önemli ölçüde boğa piyasası paterni oluşturduğunu söylüyor.

Kripto analisti, bahsettiği altcoin projelerinin hepsinin 200 günlük üstel hareketli ortalamanın (EMA) üzerinde tutulduğuna dikkat çekiyor.

FTM, LUNA, NEAR: İşte fiyatı 200D EMA’nın üzerinde tutan 3 kripto para ve bunlar hala iyi görünen kripto paralardan bazıları. Hala bir makro dip oluşmasının biraz daha uzun süreceğini düşünüyorum ama bakalım ne olacak.

Ulaş Utku Bozdoğan: Kripto Uzmanı: Bu 3 Altcoin, Boğa Paterni Oluşturuyor! 1
Ulaş Utku Bozdoğan: Kripto Uzmanı: Bu 3 Altcoin, Boğa Paterni Oluşturuyor! 2
Ulaş Utku Bozdoğan: Kripto Uzmanı: Bu 3 Altcoin, Boğa Paterni Oluşturuyor! 3

Yazının yazıldığı sıralarda CoinMarketCap verilerine göre FTM, son 24 saat içinde %5,90 kayıpla 1,92 dolardan işlem görürken, LUNA %6,73 düşüşle 52,43 dolardan el değiştiriyordu ve NEAR %3,54 gerilemeyle 10,69 dolardan fiyatlanıyordu.

Analist, Polygon ve Bitcoin’in de fena görünmediğini söylüyor

Altcoin Sherpa ayrıca, sağlam görünen altcoin grubuna Ethereum ölçeklendirme çözümü Polygon (MATIC)’i de ekliyor:

MATIC: Genel olarak oldukça iyi görünüyor, hala 200D EMA’nın üzerinde ve 4h EMA’ların hepsi oldukça sağlıklı görünüyor. Sanırım burada daha fazla konsolidasyon görüyoruz.

Ulaş Utku Bozdoğan: Kripto Uzmanı: Bu 3 Altcoin, Boğa Paterni Oluşturuyor! 4

Bitcoin’e bakıldığında, yakından takip edilen analist, piyasa değerine göre lider kripto paranın da sağlıklı göründüğünü ve yakında başka bir fiyat artışının yaklaşabileceğini söylüyor:

BTC: Bence kısa vadede hala iyiyiz. 4h EMA’lar sağlıklı görünüyor ve bence bu biraz daha fazla sıkıyor. Bunun 1D’de onaylanmış bir yüksek düşük olup olmadığını görmek için bekliyorum.

Ulaş Utku Bozdoğan: Kripto Uzmanı: Bu 3 Altcoin, Boğa Paterni Oluşturuyor! 5

Bununla birlikte Bitcoin, yazının yazıldığı sıralarda son 24 saat içinde %7 düşerek 41.098 dolara geriledi.

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap