Kripto Traderı Parasını 3 Günde 275X Yaptı! Bunu Nasıl Başardı?

Kripto Traderı Parasını 3 Günde 275X Yaptı! Bunu Nasıl Başardı?

Paylaş
BTC Piyasası: Kripto Traderı Parasını 3 Günde 275X Yaptı! Bunu Nasıl Başardı?

Bir kripto traderı mütevazı bir 1,8 bin dolarla işle başladı. Bununla birlikte, yalnızca üç gün içinde şaşırtan bir 495 bin dolara ulaşmayı başardı. Pekala, bu harika bir olayda bunu nasıl başardı?

Küçük bir yatırımı kısa müddette servete çevirdi!

Bu etkileyici muvaffakiyet kripto topluluğunun dikkatini çekti. Pek çok kişi bu inanılmaz muvaffakiyetin arkasındaki stratejileri ortaya çıkarmaya istekli. DeFi içerisinden ‘dealerdefi’ tarafından yürütülen ihtimamlı takip ve tahlil sayesinde, artık bu gibisi görülmemiş büyümenin nasıl gerçekleştiğine dair daha net bir resme sahibiz.

Dealerdefi, merkezi olmayan finans (DeFi) alanında tanınmış bir uzman. Uzman, bu fevkalâde kripto cüzdanını araştırmayı kendine vazife bildi. Etherscan, Dex Screener ve Zerion üzere tanınan platformları kullanarak, cüzdanın varlıklarını ve satın alımlarını araştırdı. Sonuçta, onu bu kadar harikulâde düzeylere çıkaran süreçlere ışık tuttu.

Uzmanın araştırmasından elde edilen değerli bulgulardan biri, cüzdanın geçtiğimiz hafta merkezi olmayan borsalarda (DEX’ler) yaygın olan bir trend olan 2.0 tokenlerinden kar elde etmedeki başarısıydı. Zira, bu tokenlar patlayıcı bir büyüme yaşadı. Birinci yatırımcılar için değerli karlar getirdi. İşte cüzdanın dikkat cazip yararlarına katkıda bulunan kayda kıymet tokenlardan kimileri.

Kripto traderının süreçlerinin detayı

Cüzdanın en kıymetli kârı SHIB alım satımından elde edildi. Yaklaşık 8 milyar SHIB tokeni satın alarak toplamda sırasıyla 248.738 dolar ve 18.637 dolar kâr elde etti. Dikkat alımlı bir biçimde, bu süreç tek başına birinci yatırımın yaklaşık 15 katı getiri sağladı.

Cüzdanın geçmişinin daha detaylı tahlili, sadece birkaç yüz dolarla başladığını ortaya koydu. Ayrıyeten, traderın küçük yatırımları kıymetli karlara dönüştürme konusundaki etkileyici yeteneğini sergiledi. Cüzdanın 1,8 bin dolardan yaklaşık 8 bin dolara uzanan seyahati, dış kaynaklardan yaklaşık 50 bin dolarlık bir ETH akışı yaşamadan evvel birinci dönüm noktasını işaret ediyordu. Toplamda, cüzdanın son günlerdeki süreçlerden elde ettiği net kâr 350 bin dolar üzere şaşırtan bir sayıya ulaşıyor.

BTC Piyasası: Kripto Traderı Parasını 3 Günde 275X Yaptı! Bunu Nasıl Başardı? 1

SHIB’in yanı sıra, cüzdan süreçlerinde PEPE’yi de kullandı. Bundan ise yaklaşık 50 bin dolar kar sağlayan çok sayıda süreç yaptı. Ayrıyeten, DOGE ve başka birkaç coin’i içeren süreçler, karına yaklaşık 80 bin dolar katkı sağladı. Bu süreçler, cüzdanın dikkat cazip artışında da değerli rol oynadı. Enteresan bir halde, trader ayrıyeten tuhaf bir token olan Pig’i içeren değerli bir trade yaptı. Yaklaşık 5.770 dolar karşılığında 3,3 trilyon PIG satın aldı. Akabinde trader, 25.751 dolar kâr elde etti. Bu muvaffakiyete karşın uzman, yatırımcının bu tokenı cüzdanında tutmaya devam ettiğini belirtiyor.

Cüzdanın en yüksek bedeli yaklaşık 500 bin dolara yükseldi. Lakin, o vakitten beri 350 bin dolar civarına geriledi. Traderın etkileyici çıkarlarına karşın, kayıplarla sonuçlanan alım satımların da olduğunu belirtmek gerekiyor. Sonuçta, Btcpiyasasi.com’dan takip ettiğiniz üzere dalgalanma, kripto piyasasının tabiatında var. Bu da tecrübeli bireyler için bile risklerin var olduğu manasına geliyor.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap