Kripto Para Servetleri Ortaya Çıktı: İşte Milyonerlerin Hikayesi!

Kripto Para Servetleri Ortaya Çıktı: İşte Milyonerlerin Hikayesi!

Paylaş
BTC Piyasası: Kripto Para Servetleri Ortaya Çıktı: İşte Milyonerlerin Hikayesi!

Kuzey İngiltere’den 35 yaşında bir süpermarket çalışanı olan Rob’un SHIB ile milyoner olma öyküsü hayli değişikti. Bu yazıda, erken kripto para yatırımı sayesinde milyonere dönüşen tanıdık simaların yolcuklarını mevzu alıyoruz.

Kripto para muvaffakiyet hikayeleri: Winklevoss İkizleri, Erik Finman, Tim Draper

Winklevoss İkizleri olarak bilinen Tyler ve Cameron Winklevoss, Facebook’un birinci günlerindeki rolleriyle ünlüler. İkili, Bitcoin ile birinci kere 2013 yılında tanıştı. Fiyat BTC başına yaklaşık 120 dolarken yaklaşık 120.000 BTC satın aldılar.

Ayrıca, birinci 11 milyon dolarlık yatırımları artık milyarlarca dolar kıymetinde. Bu da onları tarihin en varlıklı Bitcoin milyonerlerinden biri yapıyor.

BTC Piyasası: Kripto Para Servetleri Ortaya Çıktı: İşte Milyonerlerin Hikayesi! 1

Erik Finman

Erik Finman, 2011’de Bitcoin’e 1.000 dolar yatırım yaptığında şimdi 12 yaşındaydı. Ağabeyinin yönlendirmesiyle, BTC 12 dolar civarındayken birinci satın alımını gerçekleştirdi. Finman’ın yatırımı, on milyonlarca dolar pahasındaki Bitcoin cüzdanıyla onu bir kripto milyoneri yaptı.

BTC Piyasası: Kripto Para Servetleri Ortaya Çıktı: İşte Milyonerlerin Hikayesi! 2

Tim Draper

Risk sermayedarı Tim Draper, birçok tanınan Bitcoin yatırımcısından ve kripto milyonerinden biridir. 2014’te Draper, US Marshals müzayedesine katıldı ve artık feshedilmiş olan Silk Road pazarından ele geçirilen yaklaşık 30.000 BTC’yi satın aldı. O vakitten beri bedeli katlanarak artan kripto paralar için iddiası 18 milyon dolar ödedi.

Draper’ın yatırımının bedeli şu anda bir milyar doların üzerinde. Sonuç olarak, onu dünyadaki en başarılı Bitcoin milyonerlerinden biri yapıyor.

BTC Piyasası: Kripto Para Servetleri Ortaya Çıktı: İşte Milyonerlerin Hikayesi! 3

Charlie Shrem

Charlie Shrem, kripto topluluğunda önde gelen figürlerden biridir. Yirmili yaşlarının başında, Bitcoin süreçlerini kolaylaştıran bir şirket olan BitInstant’ı kurdu. O sırada, daha sonra hatırı sayılır bir kar karşılığında sattığı değerli ölçüde Bitcoin biriktirdi.

Kara para aklamayla ilgili yasal problemlerle müsabakasına karşın Shrem, kripto sahnesinde tesirli bir figür olmaya devam ediyor. Hakikaten de, şu anda çok sayıda Blockchain tabanlı projede yer alıyor.

BTC Piyasası: Kripto Para Servetleri Ortaya Çıktı: İşte Milyonerlerin Hikayesi! 4

50 Cent

Daha çok 50 Cent olarak bilinen rapçi ve teşebbüsçü Curtis Jackson, birinci yatırımı 2018’de yaptı. Farkında olmadan Bitcoin’den milyonlar kazandığını fark etti.

2014 yılında 50 Cent, hayranlarının “Animal Ambition” albümünü Bitcoin kullanarak satın almalarına müsaade verdi. Kripto para ünitesinin fiyatı fırlayana kadar unuttuğu satışlardan yaklaşık 700 BTC kazandığı bildirildi. Bu ortada, birinci Bitcoin yatırımı o vakitler 7 milyon doların üzerindeydi.

BTC Piyasası: Kripto Para Servetleri Ortaya Çıktı: İşte Milyonerlerin Hikayesi! 5

Bitcoin ve altcoin’ler birçokları için alımlı bir yatırım haline geliyor

Bu Bitcoin yatırımcılarının öyküleri, kripto piyasasının sunduğu fırsatların delili niteliğindedir. Winklevoss Twins’in erken yatırımından 50 Cent’in beklenmedik karına kadar, bu şahıslar öngörülerini ve risk almalarını kıymetli bir servete dönüştürdüler.

BTC Piyasası: Kripto Para Servetleri Ortaya Çıktı: İşte Milyonerlerin Hikayesi! 6

Kripto para piyasası gelişmeye ve genişlemeye devam ettikçe, hangi yeni muvaffakiyet kıssalarının ortaya çıkacağını göreceğiz. Bununla birlikte, kripto paraların hayat değiştirme potansiyeli göz gerisi edilmemeli. Sonuç olarak, Bitcoin ve altcoin’ler birçokları için alımlı bir yatırım haline geliyor. Btcpiyasasi.com olarak aktardığımız süpermarket depo yöneticisi Rob’un öyküsüne göz atmayı unutmayın.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap