Kripto para madenciliği, StormGain ile artık tüm akıllı telefonlarda

Kripto para madenciliği, StormGain ile artık tüm akıllı telefonlarda

Paylaş
Uzman Coin: Kripto para madenciliği, StormGain ile artık tüm akıllı telefonlarda

StormGain sponsorluğunda

Yıllar boyunca kripto para madenciliği, parası ve zamanı olan, madencilik teçhizatı kurabilecek güçte insanların yapabildiği bir işti. Ancak son dönemde bulut madenciliği ön plana çıktı ve şimdi de StormGain’in sunduğu çözüm, teknik engelleri kaldırmasının yanında, bu endüstridekiler için de eşit bir çalışma alanı yaratıyor.

Bilindiği üzere madencilik yapanlar, elektrikten cihaz bakımına ve genel gelir/gider hesaplamalarına kadar birçok konuyu kontrol etmek durumunda olduğu için bu iş artık herkesin yapabileceği ya da kâr elde edebileceği bir yatırım değil. StormGain ise bu durumu değiştirmek ve herkesin kripto para endüstrisinde işlemleri doğrulama işine katılabilmesini ve bunu yaparken de iyi bir gelir elde etmesini istiyor.

Bulut madenciliği artık kripto para evreninde yayılmaya başlayan bir iş. Ancak birçok sağlayıcı önemli getiriler sunduğunu iddia ediyor ve bu vaatleri yerine getirmekte başarısız oluyor. StormGain ise bu işi, mobil tabanlı bir çözüm sunduğu için daha değişik şekilde yapıyor. Burada her kullanıcı, işin donanım kısmındaki detayların hiçbirini düşünmeden direkt olarak kripto para madenciliğini cep telefonlarından yapabilirler.

StormGain’in mobil uygulama kullanıcıları da direkt olarak, sisteme uzaktan bağlı olan bulut server’larına bağlanabilir ve madencilik işlemlerini yapabilirler. StormGain’in sunduğu madencilik çözümleri risksiz ve diğer bulut madenciliği sağlayıcılarıyla karşılaştırılamaz konumdadır.

StormGain’e katılmak için ilk yapılması gereken tercihe göre ya masaüstü bilgisayardan ya da akıllı telefondan StormGain platformuna girmek ve kayıt olmak. StromGain olabildiğince çok fazla kişinin bulut madenciliğiyle yanışabilmesi için kolay bir kayıt süreci oluşturdu. Bu sürecin sonunda ayrıca, kullanıcıların hesaplarına 5 dolarlık bir bonus ödülü de yatırılır. Kayıt işlemlerinin ardından promosyon kodu olan MINER’ı kullanarak bonusunuza sahip olabilirsiniz. Kayıt işlemleri tamamlandıktan sonra ise kullanıcılar bulut madencilik server’larına bağlanarak anında Bitcoin madenciliğine başlayabilirler. Madencilik işlemlerinin akıllı telefonun performansında hiçbir olumsuz etkisi bulunmamaktadır.

En az 10 USDT’lik kâr elde edildikten sonra kullanıcılar StormGain ile kripto varlıklarını trade ve takas etme işlemlerini yapabilirler. Kripto para çekme işlemleri ise, trade süreci tamamlanmadan gerçekleştirilemez. Ancak trade ile elde edilen kârlar istenilen zamanda kullanıcının hesabından çekilebilir.

StormGain ile yapılan trade işlemlerinden hiç komisyon alınmaz. Kullanıcılar tüm standart ve ileri düzey araçlardan faydalanabilirler. Kripto para portföylerini hızlıca büyütmek isteyenler de fiat para satın alma şansına da sahipler. StormGain ilk kurulduğu günden bu yana çok ciddi anlaşmalara imza attı ve CoinMarketCap tarafından kripto para trader’ları için en iyi faiz oranı sağlayan şirket seçildi. Bunun yanında İtalyan futbol takımı Lazio’nun da resmi trade partneri oldu. Aynı zamanda The European’a göre de piyasanın en iyi kripto para borsası konumuna ulaştı. StormGain’in trade ürünleri, tüm dünyadan on binlerce kullanıcının işlemleriyle 30 günde 6 milyar doları aşan bir hacim elde etti.

StormGain’i diğer bulut madenciliği sağlayıcılarından ayıran özelliği madencilik ödüllerinin işlem hacmi ile orantılı olmasıdır. Daha yüksek işlem hacmine sahip kullanıcılar, daha yüksek günlük madencilik geliri elde ederler. StormGain ile daha uzun süre madencilik yapmak, bir kullanıcının muhtemel kâr oranlarında da çok ciddi artış sağlayacaktır. Dolayısıyla en aktif madenci ve trader’lar için çok ciddi sermaye girişleri olacaktır.

Bulut madenciliği ödülleri 30-40 dakikada bir dağıtılır. Dağıtımdan sonra 72 saat içinde kullanıcılar fonlarını hesaplarına çekmekte serbesttirler. Yeni üyeler için ise ilk Bitcoin madenciliği ödülü 4 saat içinde işleme açıktır ve bu, bulut madenciliği endüstrisindeki diğer hiçbir platformda mümkün değildir.

StormGain hakkında

Sağladığı hizmetler sayesinde StormGain, kullanıcıların etkin şekilde bulut madenciliği sektörüne girmesi önündeki engelleri kaldırır. Dolayısıyla artık kimsenin çok fazla ses çıkaran, elektrik harcayan ve pahalı olan madencilik cihazlarına para harcamasına gerek yok. Kontrat fiyatları işin doğası gereği düşük olduğu için uzun vadedeki yatırımlar kullanıcılara önemli kâr marjları sağlayabilir. Bitcoin madencilik hizmetleri artık bulut üzerinden de mümkün olduğu için, sisteme masaüstü bilgisayar ya da mobil cihazlar ile çok kolay şekilde, donanım yatırımı gerekmeden, zaman harcanmadan erişim sağlanabilir.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap