Kripto Para Denince İnsanların Aklına Bitcoin Geliyor

Kripto Para Denince İnsanların Aklına Bitcoin Geliyor

Paylaş
Kripto Para Denince İnsanların Aklına Bitcoin Geliyor

Kripto para takipçileri birbirleriyle Bitcoin’in, Ethereum’un, Litecoin’in vs. iyi ve kötü yanlarını tartışıyor, en iyi kripto paranın hangisi olduğunu bulmaya çalışıyorlar.

Messari araştırmacılarından Ryan Selkis’e göre ise kripto paraları bu kadar yakından takip etmeyen insanlar için Bitcoin haricindeki kripto paraların hiçbir önemi yok.

Yalnızca Bitcoin

Messari araştırmacılarından Ryan Selkis insanların kripto paralar hakkındaki görüşleriyle ilgili yeni açıklamalarda bulundu.

Kripto para takipçileri günümüzde özellikle sosyal medya üzerinden birbirleriyle sıkça tartışıyor, hangi kripto paranın hangi alanda daha üstün olduğunu anlamaya çalışıyorlar. Selkis ise bu konularla ilgilenmeyen insanların olaya çok daha basit bir şekilde baktığını söylüyor.

Selkis’e göre kripto paralar hala geniş kitlelere yayılabilmiş değiller. Durum böyleyken kripto paraları pek yakından takip etmeyen insanlar yalnızca Bitcoin’i biliyor, Bitcoin dışındaki kripto paraları hiçbir şekilde önemsemiyorlar.

Selkis ilk ve en büyük kripto paranın Bitcoin olduğunu, insanların genelde kripto paralardan bahsederken Bitcoin’i kastettiklerini vurgulayarak kripto para dendiğinde akla Bitcoin’in geldiğini söylüyor.

Kaynak: Koin Bülteni

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap