Kripto Para Botlarından TradeSanta Artık Türkçe Dil Desteği Sunuyor

Kripto Para Botlarından TradeSanta Artık Türkçe Dil Desteği Sunuyor

Paylaş
Kripto Para Botlarından TradeSanta Artık Türkçe Dil Desteği Sunuyor

Popüler kripto para ticaret yazılımlarından TradeSanta, bundan böyle Türkçe dil desteği de sunuyor.

Türkiye’deki kullanıcılar artık TradeSanta’nın hizmetlerinden çok daha kolay bir şekilde faydalanabilecekler.

Popüler Ticaret Botu

Kripto para yatırımcıları günümüzde alım-satım işlemlerini manuel bir şekilde yapmanın yanı sıra otomatik bir şekilde de yapabiliyorlar. TradeSanta adlı yazılım da aslında tam olarak bu işlevi yerine getiriyor.

Kripto para yatırımcıları TradeSanta’nın ticaret botunu birkaç dakika içerisinde kurup, istedikleri kripto para paritelerini seçebiliyorlar. Yatırımcılar bu ticaret botunu kullanarak piyasa düşerken de yükselirken de para kazanabiliyorlar.

Ticaret botu kullanan yatırımcılar elbette aldıkları her yatırım kararıyla yüklü miktarda paralar kazanmıyorlar. Tıpkı diğer metotlar gibi ticaret botlarının da belli başlı riskleri bulunuyor. Ancak pek çok sayıda yatırımcı bu riskleri göze alıp bot kullanmaya devam ediyor.

Yatırımcılar bu botlar sayesinde normal bir yatırımcıya kıyasla çok daha kısa süre içerisinde alım-satım yapabiliyor, piyasadaki hareketliliklere çok daha hızlı bir şekilde tepki verebiliyorlar. Bu, ticaret botu kullanan yatırımcıları avantajlı duruma sokuyor.

Dil Desteği Geldi

TradeSanta kısa süre önce websitesine Türkçe ve Portekizce desteği ekledi ve böylece özellikle Türkiye’deki yatırımcıların işini ciddi anlamda kolaylaştırmış oldu. Ancak TradeSanta’nın yıl boyunca yaptığı tek yenilik bu değil.

TradeSanta günümüzde en bilinen olmasa da en popüler ticaret botlarından biri olarak gösteriliyor. Şu an için neredeyse 20 bin civarında kullanıcısı olan bu yazılım, yıl içerisinde pek çok başarıya imza attı.

TradeSanta öncelikle yol haritasında da belirtildiği üzere Android ve iOS uygulamalarını çıkardı ve böylece yazılımın kullanımını kolaylaştırdı. Yatırımcılar ayrıca artık TradeSanta’yı Bitfinex, Huobi, Upbit, HitBTC ve Bittrex gibi borsalarda kullanabiliyorlar. TradeSanta ekibi ayrıca yakın zamanda BitMEX ve OKEx’in de ekleneceğini açıkladı.

Sorumluluk reddi:
Bu metin sponsorlu bir makaledir.
Koin Bülteni, yukarıda bahsi geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir.
Sponsorlu makale yayınlamak için iletişime geçin! /Contact us!

Kaynak: Koin Bülteni

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap