Kripto Para Borsası Coinsbit Hızla Büyüyor

Kripto Para Borsası Coinsbit Hızla Büyüyor

Paylaş
Kripto Para Borsası Coinsbit Hızla Büyüyor

Bundan yalnızca bir yıl önce kurulan Coinsbit, kripto para dünyasında adını hızla duyurmaya devam ediyor.

Gerek referans programıyla, gerek hızı ve güvenilirliğiyle pek çok kişinin dikkatini çeken Coinsbit, her geçen gün daha fazla sayıda yatırımcının tercihi oluyor.

Hızlı Hizmet

Coinsbit günümüzde özellikle hız konusunda diğer pek çok borsayı geride bırakıyor. Şirketin kendi verilerine göre saniyede 10 bin adet işlemi kaldırma kapasitesi olan bu platform, hız konusunda çoğu yatırımcıyı memnun ediyor.

Coinsbit kullanıcıları ayrıca şirketin platforma entegre ettiği POS terminalleri sayesinde neredeyse aracısız bir şekilde işlem yapabiliyorlar. Coinsbit’in sunduğu bu P2P hizmeti de çok daha rahat bir şekilde işlem yapmayı sağlıyor.

Referans Programı

Coinsbit’in en cazip özelliklerinden birinin platformdaki referans programı olduğunu söylemek gerekiyor.

Coinsbit kullanıcıları platforma kendi arkadaşlarını davet ederek onların işlemlerinden komisyon alabiliyor, böylece pasif bir şekilde gelir elde edebiliyorlar. Şirketin paylaştığı verilere göre programa katılan kullanıcılar 3.düzeyde yüzde 10, 2.düzeyde yüzde 15, 3.düzeyde ise yüzde 25’e kadar varan oranlarda komisyon alabiliyorlar.

Piyasaya Çıkış

Coinsbit bundan bir süre önce CNB adı altında kendi tokenını da çıkardı ve sektördeki adını iyice duyurmuş oldu.

Coinsbit kullanıcıları bu tokenı kullanarak platformda daha az hizmet bedeli ödüyor, buna ek olarak Coinsbit’in sunduğu diğer hizmetlerden de indirimli bir şekilde yararlanabiliyorlar.

Kaynak: Koin Bülteni

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap