Kripto Para Analisti Justin Bennett’e Göre Bu Ay Ethereum (ETH) Neler Yaşayacak?

Kripto Para Analisti Justin Bennett’e Göre Bu Ay Ethereum (ETH) Neler Yaşayacak?

Paylaş
BTC Piyasası: Kripto Para Analisti Justin Bennett’e Göre Bu Ay Ethereum (ETH) Neler Yaşayacak?

Yakından takip edilen kripto para analisti Justin Bennett, Ethereum (ETH) düşüş trendini sürdürürken bu Ocak ayında popüler altcoin’de neler yaşanabileceğini anlattı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Yeni bir videosunda Bennett Ethereum’un, makro boğa trendini sürdürmek için bir şansa sahip olması için çok önemli bir seviyeyi geri alması gerektiğini ifade etti:

“ETH 4.000 doların altında olduğu sürece biraz dikkatli olmak gerekiyor. Önümüzdeki haftalarda ve aylarda bu alanı haftalık ve aylık kapanış bazında 4000 dolardan geri alırsak, o zaman evet, 2021’de gördüğümüz eğilimin devam edeceğini düşünüyorum.”

Analist ayrıca Bitcoin çiftinde (ETH/BTC) Ethereum’a da bakıyor. Bennett, ETH/BTC’nin 2017 ile 2020 arasında yaptıklarının daha küçük bir versiyonunu yaşayarak yükseliş üçgeninden kopuyor olabileceğini söylüyor.

BTC Piyasası: Kripto Para Analisti Justin Bennett’e Göre Bu Ay Ethereum (ETH) Neler Yaşayacak? 1Kaynak: Justin Bennett/YouTube

Kripto para analisti, ETH/BTC’nin 0.075 BTC’yi (3.077 dolar) temiz bir şekilde destek olarak tutmayı başarması halinde 0.18 BTC’ye (7.388 dolar) uzun vadeli bir ralli başlatmaya hazır olabileceğini söylüyor.

“Uzun vadede [0.18 BTC] bu alana daha yüksek bir eğilim göstermesini beklerdim. Tabii kısa vadede hepsi 0.075’e düşüyor. Bu nedenle, Ethereum’un kısa vadede Bitcoin’den daha iyi performans göstermeye devam ettiğini görmek içi bunun üzerinde kalmasını istiyoruz.”

Kaynak:  Coinkolik

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap