Kripto Milyoneri: Bu Altcoin’i Satmayın! Patlayacak

Kripto Milyoneri: Bu Altcoin’i Satmayın! Patlayacak

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Kripto Milyoneri: Bu Altcoin’i Satmayın! Patlayacak

Bir altcoin milyoneri olan Hollandalı Etienne vantKruys, son zamanların popüler altcoin’i olan Terra (LUNA) için rekor seviyeler öngörüyor. Milyoner isim, şu anda 58 dolar seviyesinde işlem gören LUNA’nın 500 doları görebileceğini iddia ediyor. Kriptokoin.com olarak detayları aktarıyoruz…

Hollandalı milyonerin odağında bu altcoin var!

Yakın zamanda New York Times’ta yer alan bir habere göre Hollandalı Etienne vantKruys, Terra’nın (LUNA) fiyatının şu anki seviyesinden yaklaşık 10 kat daha artış yaşayabileceğini ve beş yıl içerisinde 500 dolara ulaşabileceğini öngörüyor. VantKruys, ufukta görülecek seviyenin bu olduğu düşüncesiyle hareket ettiğini belirtiyor.

Ulaş Utku Bozdoğan: Kripto Milyoneri: Bu Altcoin’i Satmayın! Patlayacak 1

LUNA milyoneri, partnerine bir ev satın almak için elindekilerin bir kısmını satsa da, gerisini tutmaya devam edeceğini iddia ederek LUNA’nın fiyat değişimlerinden etkilenmediğini ortaya koyuyor. Habere göre vanyKruys, LUNA’yı bir doların altında işlem görürken satın aldı. Bu sırada 25.000 dolar değerinde altcoin’i sepetine ekledi ve böylece ciddi bir kâr elde etmeyi başardı.

Terra fiyatında ve ağında son durum nedir?

Bu sırada Terra, yıllık bazda yüzde 1.800’lük getirisiyle öne çıkıyor. En düşük seviyesinden en yüksek seviyesine çıkarken ise toplamda yüzde 17.500 oranında değer artışı yaşadı. Ancak kripto paranın Ocak ayını çeşitli mücadelelerle geçirdiğini belirtmekte fayda var. Daha önce de bildirdiğimiz üzere Terra tabanlı merkeziyetsiz finans protokolleri Anchor ve Wonderland gibi platformlarda yaşanan skandallar sebebiyle LUNA da olumsuz etkilendi.  Yakın zamanda Bitcoin ve genel olarak kripto para birimi piyasasının toparlanmasıyla LUNA, 44 dolardan 60 dolara kadar yükselmeyi başardı.

Ulaş Utku Bozdoğan: Kripto Milyoneri: Bu Altcoin’i Satmayın! Patlayacak 2

Ancak 27 Aralık 2021 tarihinde gördüğü tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 103.34 doların yüzde 43.8 kadar altında işlem görüyor.  Terra’nın ağında da önemli gelişmeler oluyor. Yakın zamanda Terraform Labs’ın kurucusu Do Kwon, bu hafta Terra topluluğuna yeni bir teklif sundu. Teklife göre LUNA sahipleri ABD’deki dört büyük spor liginden birinde oynayan henüz ismi verilmeyen bir ekiple beş yıllık yeni bir sponsorluk yapılıp yapılmaması konusunda topluluğun düşüncelerini merak ediyor.

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap