Kripto Milyarderi, Gözleri Bu Metaverse Coin’e Çevirdi: Çok Güçlü!

Kripto Milyarderi, Gözleri Bu Metaverse Coin’e Çevirdi: Çok Güçlü!

Paylaş
BTC Piyasası: Kripto Milyarderi, Gözleri Bu Metaverse Coin’e Çevirdi: Çok Güçlü!

FTX kripto para borsasının kurucusu ve CEO’su Sam Bankman-Fried, Non Fungible Token’lerin (NFT) ve metaverse coin projelerinin kripto endüstrisindeki bir sonraki büyük şey olabileceğini söylüyor. Ünlü milyarderin paylaşımlarını Kriptokoin.com okuyucuları için derledik.

“Bu metaverse coin, metaverse’ün potansiyel bir kanıtı”

Sam Bankman-Fried, Wolf Of All Streets podcast’inden Scott Melker ile yaptığı yeni bir röportajda, NFT tabanlı çevrimiçi video oyunu Axie Infinity’nin (AXS) kripto metaverse alanının potansiyelinin bir kanıtı olduğunu ifade ediyor:

Bence Axie Infinity, bunun ne kadar güçlü olabileceğinin kanıtı. Çünkü birçok açıdan gerçekten güçten değil, zayıflıktan geliyordu. Sanki kriptoya dahil olmadan önce benimsenmemiş gibi.

BTC Piyasası: Kripto Milyarderi, Gözleri Bu Metaverse Coin’e Çevirdi: Çok Güçlü! 1

FTX CEO’su, Axie Inifinity’nin play-to-earn özelliğinin oyunu çekici kılan ve katılımcıların sanal kedileri satın almasına, toplamasına, üretmesine ve satmasına izin veren eski bir Blockchain oyunu olan CryptoKitties’ten daha büyük bir başarıya sahip olduğunu belirtiyor:

Axie Inifinity’nin kripto yönünü ortadan kaldırırsanız, şimdiye kadar yapılmış en ilgi çekici oyun gibi olmadığını söyleyebilirim. Umarım kimseyi gücendirmiyorum. Bir nevi video oyunu CryptoKitties gibiydi.

“Ve böylece temel olarak bununla başlıyorsunuz” diyen kripto milyarderi, başlamak için en heyecan verici yer olmadığını söylüyor ve ancak şu an itibariyle dolaşımdaki 6 milyar doların üzerinde olan AXS piyasa değerine dikkat çekiyor:

Ve bence bu tıpkı sıfır sürüm gibiydi. Ve bence, eğer bir şey varsa, bu sadece süper zorlayıcı bir kanıt.

BTC Piyasası: Kripto Milyarderi, Gözleri Bu Metaverse Coin’e Çevirdi: Çok Güçlü! 2

Sam Bankman-Fried, NFT’lerin artan popülaritesine dikkat çekerken, video oyunları yapımcılarının artık dijital koleksiyonları kucakladığını söylüyor:

Onların (NFT’lerin) video oyunlarını gerçekten geliştirebileceğini düşünüyorum. Ve az önce, dünyadaki irili ufaklı her yayıncının en azından şu anda onu incelediğini görüyoruz. En azından NFT planlarının ne olacağını, metaverse planlarını, her neyse, hepsine farklı bir şey diyorlar.

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap