Kredi Kartı ile Bitcoin Satın Alma

Kredi Kartı ile Bitcoin Satın Alma

Paylaş
Kredi Kartı ile Bitcoin Satın Alma

Kredi kartı ile bitcoin alma birçok kişi için merak edilen bir konu olmaktadır. Kripto para çeşitlerinden biri de bitcoindir. Bitcoin satın almak için veya kazanabilmek için farklı siteler olsa da bunların içerisindeki en güvenli site Cex.io’dur.

Kredi Kartıyla Nasıl Bitcoin Satın Alırım?

Kredi kartıyla nasıl bitcoin satın alırım sorusuna cevaben; Cex.io üzerinden kullandığınız bankanın kredi kartı ile alabilirsiniz. Kredi kartınızın internet üzerinden alışveriş yapmaya açık olması gerekmektedir. İnternet bankacılığından kullandığınız kredi kartına sanal kart tanımlayabilirsiniz. Sanal kart tanımladığınızda işleminizi güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Böylece kredi kartı dolandırıcılığının bir kurbanı olmazsınız.

Cex.io Borsası

Cex.io borsası kullanıcıların yatırım fonlarını koruyabilmek için uluslararası güvenlik sistemlerini kullanmaktadır.

Kullanıcılarına kolay ödeme yöntemleri sunan, basit arayüze sahip bir sitedir. Borsada yatırım yapabilmek için öncelikle üye olmanız gerekmektedir. Eğer Cex.io borsasında hesabınız yoksa buraya tıklayarak ücretsiz hesap oluşturabilirsiniz. Daha sonra hangi varlığı yatırım yapmak istediğinizi seçmelisiniz. Yatırım seçeneklerinden bitcoin dediğiniz zaman size ödeme seçenekleri sunulur. Gelen ödeme seçeneklerinden kredi kartınızı seçebilirsiniz.

Ödeme gerçekleştiğinde bitcoin yatırımınız elektronik cüzdanınız da görülecektir. Dilerseniz hemen satabilir dilerseniz de biriktirip yükseldiğinde satabilirsiniz. Borsada bitcoinin düştüğü zaman almanız yükseldiği zamanda satmanız kar elde etmenizi sağlayacaktır. Bunun içinde borsayı sürekli takip etmeniz yararınıza olacaktır.

Borsa güvenirliğinin anlatırken kullanıcılarına karşı DDOS saldırılarının yapılamadığını ve cüzdanlarındaki yatırım bedelini koruduklarını belirtiyor. Kullanıcılar ise cüzdan hırsızlığının gerçekleşmediğini söyleyerek borsanın güvenilirliğini kanıtlıyorlar.

Kredi Kartıyla Kripto Para Satın Alma

Cex.io borsasında sadece bitcoin satışı yapılmamaktadır. Bununla birlikte diğer kripto para türleri de satılmaktadır. Bunlar ETC, Dash, LTC, XPR, XLM, OMG ve MHC isimli kripto para türlerinin de satışı ve alışı gerçekleştirilmektedir. Kredi kartıyla kripto para satın alma işlemleri bu şekilde gerçekleştirilmektedir. Bu işlemleri hızlıca gerçekleştirme için Cex.io adresine üye olmanız yeterlidir.

Kredi Kartı ile Bitcoin Alma

Kredi kartı ile bitcoin alma işlemi, kredi kartınızda sanal kart oluşturduktan sonra Cex.io borsasına üyeliğinizle giriş yapmanızla başlar. Yatırım seçeneklerinden bitcoini seçerek gelen ekranda yatırım miktarını belirleyerek ödeme işlemini gerçekleştirmelisiniz. Ödeme onaylandığında elektronik cüzdanınızda aldığınız bitcoin gözükecektir.

Borsa üzerinde işlem yapan binlerce kullanıcı olduğundan dolayı siz bitcoin alırken en karlı alabileceğiniz kullanıcıyı seçmelisiniz. Bitcoin sadece site üzerinde bir yatırım aracı olarak sunulmamaktadır Aynı zamanda bitcoin ile elinizdeki parayı uzun vadede getiri sağlayacak şekilde saklayabilirsiniz. Genelde altın alınarak paranın değerlendirildiği en sık uygulanan yöntem olsa da bitcoin alarak paranızı uzun vadede kar bakımından katlayabilir siniz.

Kripto para üzerinden yatırım yaparken dikkat etmeniz gereken bir hususta kullandığınız bilgisayarın güvenliğinden emin olmanız gerektiğidir. Çünkü bu tür işlemleri başkasının bilgisayarından yaparsanız işletim sistemine gizlenmiş olan casus yazılımların kurbanı olabilirsiniz. Eğer hala bitcoin borsasına üye değilseniz buradan üye olabilirsiniz.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...

Yorum Yap