Kraken CEO’su: Altcoin coşkusu büyük ölçüde öldü

Kraken CEO’su: Altcoin coşkusu büyük ölçüde öldü

Paylaş
Kraken CEO’su: Altcoin coşkusu büyük ölçüde öldü

ABD merkezli kripto para borsası Kraken’in CEO’su Jesse Powell, altcoin’leri çevreleyen coşkunun son nefesinde olduğuna inanıyor.

Powell, bir Youtube kanalına verdiği röportajda, “Altcoin coşkusu büyük ölçüde öldü.” dedi. Powell, sözlerinin devamında altcoin’lerin muhtemelen yüzde 99’unun tüm zamanların en yüksek seviyelerinden yüzde 95 aşağıda olduğunu vurgulayarak insanların yüksek potansiyele ve kaliteye sahip birkaç projeye yeniden odaklandıklarını ileri sürdü.

Powell, “İnsanların bu altcoin’lerin çoğunun gerçekten tohum aşamasındaki girişimler olduğunun farkına vardılar ve bildiğiniz gibi çoğu girişim başarısız olur.” şeklinde konuştu.

Kraken CEO’su projelerin çoğunun başarısız olma nedenleriyle ilgili olarak geleneksel borsalarda da tonlarca korkunç hisse senedi olduğundan bahsetti ve projelerin kurucularına herhangi bir çalışan ürün ortaya konulmadan önce milyonlarca dolar ödendiğini, şimdi ise geliştirmeye devam etmek için teşvikleri kalmamış olabileceğini ifade etti.

Bu arada Powell, Bitcoin’i asla satmayı tavsiye etmediğini, Kraken’in Bitcoin almak için kullanılan dolar borç havuzunun sürekli tükendiğini ve insanların en büyük kripto parada iyimser olduklarını kaydetti.

Kaynak: Uzman Coin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap