Kraken Bir İtibari Parayı Daha Listeledi!

Kraken Bir İtibari Parayı Daha Listeledi!

Paylaş
Kraken Bir İtibari Parayı Daha Listeledi!

ABD’nin önde gelen kripto para borsalarından San Francisco merkezli Kraken, listelediği itibari para birimlerine bir yenisini daha ekleyerek kripto paralar ile itibari paralar arasındaki köprüyü genişletti.

Kraken tarafından yapılan resmi açıklamada, İsviçre Frangının resmen listelendiği belirtildi. Borsa daha önce ABD Doları, Kanada Doları, Avro, İngiliz Sterlini ve Japon Yeni‘ni listelemişti. Yapılan basın açıklamasında 6 Aralık tarihinden itibaren İsviçre Frangı’nın alınıp satılabileceği ve Bitcoin (BTC) ile Ethereum (ETH) işlem çiftlerine sahip olunduğu vurgulandı.

Aslında başka bir popüler kripto para borsası Binance’in 180 itibari paranın 180’inini de listeleyeceğini açıklaması, diğer kripto para platformlarının itibari para listelemelerini hızlandırmış olabilir. Geçtiğimiz günlerde Türk Lirası’nı da desteklediği itibari paralar arasına katan Binance, diğer borsaları da bu doğrultuda hızlanmaya teşvik etmekte ve Kraken bunun en güncel örneği.

Kraken Gelişmelere Hız Verdi

Henüz hacklenmeyen kripto para borsaları arasında yer alan Kraken, hem en güvenli hem de en eski Bitcoin borsalarından birisi olarak da biliniyor. Uzun süredir sessizliğini koruyan Kraken kripto para borsası aslında geçtiğimiz ay oldukça önemli güncellemelere ve listelemelere imza atmıştı. 29 Ekim tarihinde Omisego ve PAXG’yi listeleyen Kraken, bundan kısa süre önce de yeni WebSockets API’sini kullanıma açtı.

Kaynak: Coin Türk

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap