Kozmetik Devi, Bu Metaverse Coin’le El Sıkıştı: NFT Dağıtacak!

Kozmetik Devi, Bu Metaverse Coin’le El Sıkıştı: NFT Dağıtacak!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Kozmetik Devi, Bu Metaverse Coin’le El Sıkıştı: NFT Dağıtacak!

Ünlü kozmetik markası Estée Lauder, en popüler metaverse coin projesi Decentraland aracılığıyla metaverse’e girmeye hazırlanıyor. WWD’ye göre, ünlü marka, 24-27 Mart tarihleri ​​arasında planlanan Decentraland’ın Metaverse Moda Haftası sırasında ilk Non Fungible Token (NFT) ödülleri dağıtacak. NFT, ürünü Advanced Night Repair’dan ilham alıyor. Ayrıntılar için Kriptokoin.com okumaya devam ediniz.

Estée Lauder popüler metaverse coin projesi ile el sıkıştı

Estée Lauder, etkinlik sırasında 10.000’e kadar NFT ödüllendirmeyi planladı. Metaverse’deki avatarlar, giyilebilir NFT’yi almak için ürünün kahverengi eczacı şişesinin içine girebilecek. WWD’ye göre bu, kullanıcılara ‘parlayan, ışıltılı bir görünüm’ verecek. Estée Lauder’in grup başkanı Stéphane de La Faverie, bu çabanın “Estée Lauder için metaverse’deki yeni ve mevcut müşterilere nasıl ulaşacağımız ve onlarla nasıl etkileşim kuracağımız konusunda çok önemli bir nokta olduğunu” söylüyor.

Bankalar ve yatırım kuruluşları da dahil olmak üzere farklı kategorilerden birçok işletme sanal dünyaya girdiğinden, bir kozmetik markasının metaverse’e girmesi şaşırtıcı olamaz. Daha önce, Clinique ilk NFT’lerini piyasaya sürdü, P$G kendi sanal dünyası BeautySphere’i tanıttı.

Konuya ilişkin olarak Estée Lauder, küresel tüketici pazarlaması ve online kıdemli başkan yardımcısı Jon Roman, “İlk başta, katılabileceğimiz ve bu yeni tüketiciye ulaşabileceğimiz ilgi çekici etkinlikler arıyoruz” açıklamasını yaptı.

Ulaş Utku Bozdoğan: Kozmetik Devi, Bu Metaverse Coin’le El Sıkıştı: NFT Dağıtacak! 1

Decentraland’in fiyatı da popülaritesiyle birlikte artıyor

Son zamanlarda metaverse coin projesi Decentraland, kullanıcılara moda haftasının sadece birkaç gün uzakta olduğunu hatırlattı. Ödülleri toplamak için dijital bir cüzdanınız olması gerekiyor, bu nedenle Metaverse yolculuğunuza başlamak için cüzdanınızı ayarlayın. Bu arada Samsung, 837X’inin Metaverse’de yayında olduğunu paylaştı. Kullanıcılar gidip gizemli dünyaları keşfedebilir.

Piyasa tarafında ise, Decentraland tokeni yazının yazıldığı sıralarda, günlük bazda %2,64 artışla 2,46 dolar fiyattan işlem görüyordu. MANA’nın gün içinde 24 saatlik işlem hacmi %43’lük bir artışla 460.573.029 doları gördü. Coinmarketcap’a göre MANA, 4,5 milyar dolarlık canlı piyasa değeri ile 32. sırada yer alıyor.

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap