Koineks Yeni Marka İsmini Duyurdu: Thodex

Koineks Yeni Marka İsmini Duyurdu: Thodex

Paylaş
Koineks Yeni Marka İsmini Duyurdu: Thodex

Türkiye’nin önde gelen kripto para borsalarından Koineks, yeni marka ismini açıkladı. ABD’den aldığı ruhsatla dünyaya açılmayı planlayan şirket bundan böyle Thodex ismini kullanacak.

Dünyaya Açılıyor

Koineks bundan birkaç gün önce önemli bir duyuru yayınladı. ABD Hazine Bakanlığı’na bağlı Finansal Suçlar Uygulama Ağı’ndan (FinCen) özel bir ruhsat alan Koineks Türkiye’de bunu başaran ilk kripto para borsası oldu.

Şirket bu ruhsatı aldıktan sonra dünyaya açılmayı planladığını ve kısa süre içerisinde bir yeniden markalaşma sürecine gireceğini açıkladı. Koineks’in bu hamlesi özellikle Türkiye’deki kripto para takipçileri tarafından büyük ilgi ve destek gördü.

Süreç Başladı

Koineks’in bugün yayınladığı duyuruya göre şirket 6 Mart tarihinden itibaren Thodex ismiyle hizmet verecek. Koineks “kullanıcılar tarafından daha kolay benimseneceğini” düşündüğü için böyle bir isim tercih etti.

Koineks kullanıcıları Thodex adlı bu yeni platformda mevcut hesaplarını kullanmaya devam edebilecekler. Yerli yatırımcılar buna ek olarak artık daha büyük hacimli pazarlara ulaşabilecek ve Dünya’nın dört bir yanındaki yatırımcılarla aynı platformu paylaşabilecekler.

Şirketin açıklamalarına göre 6 Mart’tan sonra yatırımcıları birbirinden farklı sürprizler ve hizmetler bekliyor olacak. Yatırımcılar kredi kartlarını kullanarak daha fazla kripto para alabilecek, yenilenen arayüz ile daha kolay şekilde işlem yapabilecek, şirketin affiliate (satış ortaklığı) programından faydalanabilecek, yaptıkları işlemlerde düşük komisyon ödeyecekler.

Kaynak: Koin Bülteni

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...

Yorum Yap