Kiss’ten Tekrar Simmons, Las Vegas’taki Malikanesi için Bitcoin, Ethereum, Litecoin ve Öbür Paraları Kabul Ediyor

Kiss’ten Tekrar Simmons, Las Vegas’taki Malikanesi için Bitcoin, Ethereum, Litecoin ve Öbür Paraları Kabul Ediyor

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Kiss’ten Tekrar Simmons, Las Vegas’taki Malikanesi için Bitcoin, Ethereum, Litecoin ve Öbür Paraları Kabul Ediyor

Efsanevi rockçı, mülkü için bir dizi kripto para birimini kabul edeceğini duyurdu.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

KISS solisti Gene Simmons, Blabbermouth’a göre Las Vegas’taki 13,5 dolarlık malikanesi için Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Litecoin (LTC), Polkadot (DOT) ve diğer bazı kripto para birimlerini ödeme olarak kabul edeceğini duyurdu.

Rock efsanesi, kripto para birimlerinin paranın geleceği olduğuna inanıyor:

“Bu paranın geleceğidir ve ilgilenen taraflara mülkü satın almak için kripto para birimiyle ödeme kullanma seçeneği sunmak mantıklı.”

Simmons uzun zamandır kripto para savunucusu. Geçen Şubat ayında, 1 milyon dolardan fazla Bitcoin’i olduğunu açıkladı. Ayrıca diğer popüler kripto para birimleri hakkında tweet atmaya başladı ve bu da müzisyenin onları tanıtmak için para aldığı suçlamalarına yol açtı.

Simmons’ın mülkü, şehrin güneydoğu tarafında yer alan Ascaya lüks topluluğunun bir parçasıdır.

Gösterişli konakta sekiz banyo, bir ev sinema sistemi, 1.200 galonluk bir akvaryum ve 11 arabalık bir garaj bulunuyor. Simmons ayrıca konağın bir tarafına 130 ağaç dikerek özel bir park oluşturduğundan, evin gelecekteki alıcısı çevre düzenlemesi ile uğraşmak zorunda kalmayacak.

KISS’in solisti, geçen Mayıs ayında mülkünü 10.8 milyon dolara satın aldı, ancak ailesinin 115 derecelik havadan hoşlanmadığı ortaya çıktıktan sonra Ekim ayında satışa çıkarmaya karar verdi.

Kaynak:  Coinkolik

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap