Kemerleri Bağlayın! Bu Altcoin Büyük Çıkış Yapabilir!

Kemerleri Bağlayın! Bu Altcoin Büyük Çıkış Yapabilir!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Kemerleri Bağlayın! Bu Altcoin Büyük Çıkış Yapabilir!

Teknik analist CoinsKid, altcoin piyasasındaki yeni fırsatlardan bahsetti. Analist, yaklaşık 2 yıldır devam eden boğa ve ayılar ortasındaki hengamenin çok yakında sona erebileceğini söylüyor.

Bu altcoin’e dikkat: Büyük çıkış yakın olabilir

Analistin radarındaki Ripple (XRP), şu anda devam eden SEC davasından çıkacak sonuncu kararı bekliyor. Bu esnada, boğalar ve ayıların ortasındaki savaş 0,50 dolar düzeyinin altında devam ediyor. CoinsKid, dün yeni tahlillerinde bu düzeyin XRP için kıymetinden bahsetti. Teknik analist, XRP’nin “minimumda” 0,69 dolara büyük bir kırılmaya şahit olabileceğine inanıyor. Ayrıyeten, Mart sonu ve Haziran aylarındaki evvelki tepelerini birleştiren alçalan bir trend çizgisini kırabileceğini varsayıyor.

Tweet’ine nazaran, “Bence XRP’nin günlük beyaz çizgiyi kaldırdığını görürsek, minimumda 0,69’a çıkıyor.”

Ulaş Utku Bozdoğan: Kemerleri Bağlayın! Bu Altcoin Büyük Çıkış Yapabilir! 1

Bununla birlikte, XRP fiyatı yılbaşından bugüne %37’nin üzerinde kaldı. Şu anda gün içi %2,5 bedel kaybettiği 0.4696 dolar bölgesinde süreç görüyor.

Bu ortada, XRP, 2020’den beri birinci sefer 10 ve 20 EMA golden cross bastı. İngiltere merkezli kripto analisti CoinsKid tarafından ortaya çıkarılan gelişme bu ay ortaya çıktı. CoinsKid’e nazaran bu, tokenin parabolik hale gelmesi için katalizör olacak.

Ulaş Utku Bozdoğan: Kemerleri Bağlayın! Bu Altcoin Büyük Çıkış Yapabilir! 2

Btcpiyasasi.com olarak aktardığımız, tanınan bir XRP boğası olan Egrag’ın fiyat varsayımlarına bu yazıdan göz atabilirsiniz.

XRP kısa vadeli teknik seviyeler

2023’ün ikinci çeyreğinde en çok süreç gören üçüncü altcoin, son vakitlerde çoğunlukla yatay süreç görüyor. Ekseriyetle 100 günlük hareketli ortalama (DMA) civarında geziniyor. Kripto tokeni, birkaç kere 0,55 dolar direncini aşmakta başarısız oldu. Şu anda 0,50 dolar direncini aşmaya ve bu değerli teknik düzeyde bir defa daha koşmaya çalışıyor.

Bununla birlikte, boğaların, 100 haftalık hareketli ortalamanın bulunduğu 0. 55 dolar ve 0,60 doları geçmeden evvel 200 haftalık hareketli ortalamayı kırması gerekecek.

Ulaş Utku Bozdoğan: Kemerleri Bağlayın! Bu Altcoin Büyük Çıkış Yapabilir! 3

Bu haftanın başlarında kripto analisti Michaël van de Poppe, XRP’nin 0,53 dolar fiyat düzeyini hedeflemeye başlamadan evvel daha fazla onaya gereksinimi olduğunu söyleyerek XRP hakkındaki niyetlerini de lisana getirdi. XRP’nin şu anda net bir yapı sergilemediğini, fakat olasılıkların hala kendi lehine olduğuna inandığını da kelamlarına ekledi.

Michaël van de Poppe, XRP bahislerini katlıyor

Michaël van de Poppe’nin 2 Temmuz’da Twitter profilinde paylaştığı tahlil ve grafikte gözlemlediği üzere, XRP son vakitlerde daha yüksek bir düzeye ulaştı lakin 0,53 doları hedeflemeye başlamadan evvel daha fazla onay gerektiriyor.

Ulaş Utku Bozdoğan: Kemerleri Bağlayın! Bu Altcoin Büyük Çıkış Yapabilir! 4

Analiste nazaran, XRP net bir yapı göstermiyor. Bu nedenle bunun bir trend dönüşü mü yoksa yalnızca süreksiz bir hareket mi olduğunu kesin olarak söylemek için erken. Lakin olasılıklar hala XRP’nin lehine.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap