Keiser: Bitcoin Bu Yıl 100 Bin Dolara Çıkacak

Keiser: Bitcoin Bu Yıl 100 Bin Dolara Çıkacak

Paylaş
Keiser: Bitcoin Bu Yıl 100 Bin Dolara Çıkacak

Max Keiser, kendi sunduğu Keiser Report programında Bitcoin fiyatıyla ilgili yeni bir tahminde bulundu. Keiser Bitcoin fiyatının bu yıl on kat artıp 100 bin dolara kadar çıkabileceğini söyledi. Peki Keiser, Tom Lee’nin tahminlerini andıran bu tahminin neye dayanarak yaptı?

Niye Artsın?

Max Keiser, Tom Lee gibi bazı isimler sık sık Bitcoin fiyatının yükseleceğiyle ilgili yorumlar yapıyorlar. Keiser yine bununla ilgili bir yorum yaptı ve BTC’nin 100 bin doları geçebileceğini söyledi.

Keiser program sırasında Bitcoin fiyatını neyin tetikleyeceğini de açıkladı. Onun görüşlerine göre Bitcoin fiyatı özellikle bu yıl içerisinde yaşanacak olan ekonomik krizle birlikte yükselmeye başlayacak. Keiser BTC’nin bu hareketlilik sonrasında 100 bin dolara çıkabileceğini düşünüyor.

BTC’nin fiyatının şu anda bile neredeyse 10 bin dolar düzeyinde olduğunu söyleyen Keiser, bu yıl yaşanacak krizin BTC fiyatını on kat arttırabileceğini düşünüyor. Keiser’e göre bu yıl yaşanacak olan ekonomik krizi tetikleyecek şey de Corona virüsü olacak.

Dimon’a Salladı

Program sırasında Corona virüsünden bahseden Keiser daha sonra Goldman Sachs CEO’su Jamie Dimon’dan ve Peter Schiff’den bahsetti. Bu iki ismi de Bitcoin hakkındaki sert yorumlarıyla tanıyoruz.

Keiser Bitcoin’i Corona virüsüne benzetti ve BTC’nin tıpkı Corona virüsü gibi hızlı bir şekilde yayılacağını söyledi. Keiser bu ilginç benzetmeyi yaptıktan sonra Dimon’ın ve Schiff’in de Bitcoin virüsüne yakalacağını söyledi:

Bitcoin virüsü ikisinin de aklına girmeye başladı. Jamie Dimon yakında yerde kıvranıp Fed’den Bitcoin alabilmek için borç para isteyecek. Aynısı Schiff için de geçerli.

Kaynak: Koin Bülteni

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap