Kasım Ayında Yatırım Yapılabilecek Üç Alt Koin

Kasım Ayında Yatırım Yapılabilecek Üç Alt Koin

Paylaş
Kasım Ayında Yatırım Yapılabilecek Üç Alt Koin

Ünlü teknoloji ve haber sitesi Sludgefeed, Kasım ayı için yatırım yapılabilecek üç adet alt koin belirledi. Biz de bunları sizler için derledik:

Ethereum

Ethereum 2.0’ın artık iyiden iyiye yaklaştığı bir dönemde, Ethereum için olumlu konuşmak mümkün. Buna ek olarak Ethereum merkezli DeFi uygulamalarında tutulan toplam ETH miktarının da rekor üstüne rekor kırdığı bir ortamda, kripto para sektörünün Bitcoin’in ardından en büyük ikinci kripto para birimi olan ETH’yi, güzel bir süreç bekliyor olabilir.

Maker

Grafikte fincan ve kulp formasyonu oluşmaya başlayan ve oldukça uzun bir süredir belirli bir fiyat aralığında sıkışmış durumda olan MKR’nin de, iyi bir seçim olabileceği ifade ediliyor. Ancak, yatırımcıların grafiği bir süre daha takip etmesi, yatırım kararı almadan mantıklı bir hareket olabilir.

Stellar Lumens

50 milyar adet XLM’nin yakılması ile birlikte o anlık yüzde 20’ye kadar varan bir artış yaşayan Stellar’ın da, bundan sonra kısıtlı arzı ile birlikte iyi işler yapması beklenebilir. Düşüş trendini kırması için, analistlere göre bu token yakma işlemi çok kritik bir rol üstlenebilir.

Kaynak: Koin Bülteni

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap