Kadınlar Günü’ne Özel Blockchain Etkinliğine Herkes Davetli!

Kadınlar Günü’ne Özel Blockchain Etkinliğine Herkes Davetli!

Paylaş
Kadınlar Günü’ne Özel Blockchain Etkinliğine Herkes Davetli!

İstanbul Blockchain Women, 9 Mart’ta Kadınlar Günü Özel Meet-Up’ını düzenleyecek. Birbirinden özel konukların katılacağı bu etkinlik herkese açık olacak.

Etkinliğin Detayları

İsteyen herkesin katılabileceği bu etkinlikte kadınların kurumsal yaşamda karşılaştıkları zorluklardan, blockchain ve dijital para sektöründen bahsedilecek.

9 Mart’ta düzenlenecek olan bu etkinliğin ilk oturumunda Workington Lab Ürün Yöneticisi Recep İlkbahar, IBM Türkiye Takım Liderleri’nden Müge Özkan’ı ağırlayacak. Kadın olarak kurumsal hayata dair izlenimlerin paylaşılacağı söyleşide, Blokzincir teknolojisinin şirketler nezdindeki uygulamaları, yapılan çalışmalar ve gelişim alanları da aktarılacak.

İkinci oturumda Istanbul Blockchain Women Kurucu Ortağı Başak Burcu Yiğit, MenaPay CEO’su Çağla Gül Şenkardeş’in doktora çalışmasını tamamladığı “Kurumsal Hayatta Cinsiyetçi Söylemler” konusunu tartışacak; kadınların toplumda var olma çabası, kadın yönetici olmak konularında keyifli bir sohbet gerçekleştirecek ve “Kadın, kendi adını kendi koymalı” diyecekler.

Üçüncü oturumda ise samimi ve eğlenceli bir sunum byapılacak. SAHA Kurumsal Yönetim ve Kredi Derecelendirme Hizmetleri A.Ş. Kurucu Ortağı Ali Perşembe’nin, Bitcoin ile alakalı keyifli izlenimlerini derlediği “Light Side of Bitcoin” başlıklı sunumuyla etkinlik sona erecek.

Yazılımcılara, blockchain meraklılarına ve teknolojiyi yakından takip eden kadın ve erkeklerin katılımına açık olan buluşma saat 18.00’da Levent Workinton’da gerçekleşecek.

Eventbrite Kayıt linki: https://www.eventbrite.com/e/istanbul-blockchain-women-dunya-kadnlar-gunu-ozel-meet-up-tickets-97560779919?aff=ebdssbdestsearch

Istanbul Blockchain Women platformunun faaliyetlerinden haberdar olmak için aşağıdaki sosyal medya kanallarını takip edebilirsiniz:

Website: https://istanbulblockchainwomen.org/

Instagram: @istanbulblockchainwomen

Twitter: @istbcw

Linkedin: https://www.linkedin.com/company/istanbul-blockchain-women/

Sorumluluk reddi:
Bu metin sponsorlu bir makaledir.
Koin Bülteni, yukarıda bahsi geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir.
Sponsorlu makale yayınlamak için iletişime geçin! /Contact us!

Kaynak: Koin Bülteni

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap