Juventus’un Taraftar Tokenı Chiliz Haberiyle Uçuşa Geçti

Juventus’un Taraftar Tokenı Chiliz Haberiyle Uçuşa Geçti

Paylaş
Juventus’un Taraftar Tokenı Chiliz Haberiyle Uçuşa Geçti

Juventus FC taraftarları artık takımın kendi tokenı olan JUV ile Chiliz.net’te işlem yapabiliyorlar. Chiliz ekibinin aktardığı bilgilere göre JUV işlemleri bundan sadece birkaç saat önce açılmış olmalarına rağmen yoğun bir ilgi gördü.

İşlemler Başladı

Chiliz ekibi kısa süre önce Juventus taraftarlarını sevindirecek bir adım attı. İnsanlar bu sayede artık JUV tokenlarını Chiliz.net’e de aktarabiliyorlar.

JUV fiyatı şirketin bu hamlesiyle birlikte harekete geçmeye başladı. Güncel verilere göre JUV son 24 saat içerisinde neredeyse %30 oranında değer kazandı. Bu arada JUV’un ticaret hacmi de 700 bin dolara yaklaşmış durumda.

Chiliz.net’teki JUV işlemlerinin bundan aşağı yukarı 24 saat önce başladığını belirtmek gerek. Dolayısıyla bu kadar kısa süre içerisinde bu kadar büyük bir sayıya ulaşmak büyük bir başarı. Socios.com CEO’su Alexandre Dreyfus bu başarıyı şöyle yorumluyor:

“Bu ilk 24 saatteki tepki, özellikle mevcut spor ortamını dikkate alırsak fazlasıyla cesaret verici oldu. Yılın ilerleyen saatlerinde sporun geri dönüşü ve 2020’de Chiliz.net’te yayınlanmaya başlayacak çok daha fazla taraftar tokenı ile gelecek gerçekten umut verici gözüküyor.”

Yenileri Geliyor

Chiliz.net’in JUV şokeni ile sınırlı kalmayacağını söylemek gerek. Socios.com şu anda Barcelona, Galatasaray, Paris Saint-Germain, Atletico Madrid, A.S. Roma gibi kulüplerle de ortaklık kurmuş durumda. Bu kulüplerin taraftar tokenlarının da önümüzdeki haftalarda Chiliz.net’e eklenmesi bekleniyor.

Chiliz 2018’de 60 milyon dolardan fazla yatırım toplayarak adını duyurmuştu. Bunun üstüne Socios.com’un 4 ay gibi kısa bir süre içerisinde 200 binden fazla kullanıcıya ulaşması da yoğun ilgi gördü. Şu anda Binance gibi isimlerden destek alan şirket önümüzdeki aylarda yeni ürünler ve hizmetler geliştirmeyi hedefliyor. Eğer şirket JUV tokenında sergilediği performansı gelecekte de sergileyecek olursak geleceğin Chiliz için epey parlak olacağını söyleyebiliriz.

Sorumluluk reddi:
Bu metin sponsorlu bir makaledir.
Koin Bülteni, yukarıda bahsi geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir.
Sponsorlu makale yayınlamak için iletişime geçin! /Contact us!

Kaynak: Koin Bülteni

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap