Justin Sun’ın Kobe Bryant Paylaşımı Tepki Çekti

Justin Sun’ın Kobe Bryant Paylaşımı Tepki Çekti

Paylaş
Justin Sun’ın Kobe Bryant Paylaşımı Tepki Çekti

TRON Foundation birkaç saat önce bir duyuru yayınladı ve niTROn 2020 etkinliğinin Kobe Bryant anısına düzenleneceğini açıkladı.

Kobe’nin Anısına

Spor dünyasının en büyük isimlerinden biri olan Kobe Bryant, birkaç saat önce 13 yaşındaki kızıyla birlikte geçirdiği helikopter kazası sonucunda hayatını kaybetti.

TRON Foundation, bu acı haberin ardından bir duyuru yayınladı ve yaklaşmakta olan niTROn 2020 etkinliğinin Kobe Bryant’ın anısına düzenleneceğini açıkladı. Yatırımcıların, uzmanların ve geliştiricilerin katılacağı bu etkinlik 29 Şubat-1 Mart tarihleri arasında düzenlenecek.

Tepki Çekti

TRON CEO’su Justin Sun da Kobe Bryant’ın vefatıyla ilgili bir gönderi paylaştı. Ancak kendisinin konuyla ilgili yaptığı açıklamalar pek çok kişinin tepkisini çekti.

Justin Sun sosyal medya hesabından yaptığı açıklamalarda Kobe Bryant ile nasıl tanıştığından, kendisini hiçbir zaman unutmayacağından bahsetti ve yaklaşmakta olan niTROn etkinliğinde kendisi için saygı duruşunda bulunacaklarını söyledi.

Kripto para takipçileri ise Justin Sun’ın bu açıklamalarını epey sert bir dille kınadılar. Bu takipçilere göre Justin Sun adeta Kobe Bryant’ın vefatını reklam amacıyla kullanıyor.

Kaynak: Koin Bülteni

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap