Justin Sun’dan SUI Token Uyarısı Sonrası Atak

Justin Sun’dan SUI Token Uyarısı Sonrası Atak

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Justin Sun’dan SUI Token Uyarısı Sonrası Atak

Binance, Tron’un kurucusu Justin Sun, SUI token hakkında uyardıktan sonra açıklamalarda bulundu.

Son periyotta ismi birçok olayla anılmaya başlanan Justin Sun, bu sefer de diğer bir mevzuyla gündeme geldi. Sun, Binance’i muhtemel bir token kapılması konusunda uyardı.

Justin Sun, Binance’i Uyardıktan Sonra Kurtarma Fonu Çıkardı

Tron’un kurucusu Justin Sun, bugün attığı bir Tweet’inde, Binance’in yeni SUI tokeninin mümkün kapılmasına karşı yaptığı ikazın akabinde, Binance’e 56 milyon dolarlık tam bir geri ödeme ayarladığını söyledi.

TrueUSD’de (TUSD) yapılan kıymetli transferin Whale Alert tarafından işaretlenmesinin akabinde Binance CEO’su Changpeng Zhao, platformunun Sun’ı fonlardan rastgele birini büyük ölçülerde SUI satın almak için kullanması durumunda harekete geçeceği konusunda uyardı.

CZ açıklamasında şunları dedi:

“Binance LaunchPool, sadece birkaç balina için değil, perakende kullanıcılarımız için airdrop manasına gelir.”

Layer-1 Blockchain Sui’nin mahallî token’ı olan SUI token’ı, ana ağ 3 Mayıs’ta yayına girdiğinde airdrop’u gerçekleşecek halde ayarlandı. Pazar günü Binance, kullanıcıların bir likidite havuzuna para sağlamak ve karşılığında mükafatlar almak için kripto varlıklarını stake etmelerine imkan tanıyan SUI tokeninin Launchpool aracılığıyla kullanılabileceğini duyurdu.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap