Justin Sun’dan Airdrop Duyurusu

Justin Sun’dan Airdrop Duyurusu

Paylaş
Justin Sun’dan Airdrop Duyurusu

Tron’un kurucusu Justin Sun bu sabah TRX ve BTT kullanıcılarını yakından ilgilendirecek yeni bir açıklama yaptı. Sun’ın açıklamalarına göre bu kullanıcıları yeni bir airdrop bekliyor.

Yeni Airdrop

Binance’in merkezsiz platformu Binance DEX, bundan iki hafta önce BitTorrent Token’ı (BTT) borsaya ekleyeceğini açıkladı. BTT kullanıcıları OKEx, Bittrex, Bitfinex gibi borsalarda işlem yapabilirken artık Binance DEX ile de işlem yapabiliyorlar.

Justin Sun bu sabah bu yatırımcıları doğrudan ilgilendiren bir açıklama yaptı. Kendisinin açıklamalarına göre BitTorrent yeni bir airdrop düzenliyor. Bu airdropa katılmak için yapılması gereken şey ise basitti: Binance DEX hesabınızda TRX tutmak.

Kendisinin açıklamalarına göre Binance DEX Chain’inde TRX tutan herkes, bakiyesindeki TRX miktarıyla doğru orantılı olacak şekilde BTTB alabilecek. Kendisinin açıklamalarına göre bu süreç şöyle ilerleyecek:

“Herhangi bir şey yapmanız gerek yok. Bu airdrop yapılan bakiye kontrolü 11 Nisan 2020’de tamamlandı. BTTB airdrop’unun kaynak adresi şu olacak: bnb1zjqgtnjlsmsyh7hrlzjr2jldjfzxagzdz0wtl0“

Kaynak: Koin Bülteni

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap