Justin Sun ve Charlie Lee’den “Gizli” Buluşma

Justin Sun ve Charlie Lee’den “Gizli” Buluşma

Paylaş
Justin Sun ve Charlie Lee’den “Gizli” Buluşma

Tron CEO’su Justin Sun ile Litecoin’in kurucusu Charlie Lee kısa süre önce bir araya geldiler.

Gizli Buluşma

Kripto para sektörünün en tanındık isimlerinden olan Justin Sun, bundan kısa bir süre önce Apple’ın kurucularından Steve Wozniak ile bir araya gelmişti.

Sun şimdi de Litecoin’in kurucusu Charlie Lee ile buluştu. Sun’ın açıklamalarına göre iki isim buluşma sırasında Bitcoin’den, Litecoin’den, Tron’dan ve “bazı sırlardan” bahsettiler.

Sun ve Lee buluşma sırasında tam olarak neler hakkında konuştular bilinmiyor. U.Today tarafından aktarılan bilgilere göre bu buluşma Tron ile Litecoin Foundation arasında kurulacak bir ortaklığın göstergesi bile olabilir. Ancak şu an için kesin bir bilgi olmadığını söyleyebiliriz.

Tron CEO’su Justin Sun bundan birkaç gün önce Apple’ın kurucularından Steve Wozniak ile bir araya gelmişti. Bu ikili arasındaki buluşmanın da detayları bilinmiyor ancak Sun’ın açıklamalarına göre kendisi Wozniak’ten Tron ile ilgili bazı tavsiyeler aldı.

Justin Sun son zamanlarda birkaç farklı önemli isimle bir araya geldi. Bu buluşmalar Tron için tam olarak ne gibi bir anlam ifade ediyor, Tron Foundation ilerleyen zamanlarda bu buluşmalarla bağlantılı bir duyuru yapacak mı, bilinmiyor.

Kaynak: Koin Bülteni

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap