Justin Sun: Greta Thunberg’e 1 Milyon Dolar Bağış Yaptım!

Justin Sun: Greta Thunberg’e 1 Milyon Dolar Bağış Yaptım!

Paylaş
Justin Sun: Greta Thunberg’e 1 Milyon Dolar Bağış Yaptım!

Tron Foundation‘ın kurucusu ve CEO’su Justin Sun, zaman zaman kripto para sektöründe yaptığı eylemleri ile gündeme gelmekte. Özellikle geçtiğimiz aylarda ABD’li milyarder girişimci Warren Buffett ile bir yemek düzenleyen ancak buna ‘çeşitli engeller’ nedeniyle katılamayan Sun, kripto para sektörünün gündemini uzun bir süre meşgul etti.

Justin Sun’dan Greta Thunberg’e 1 Milyon Dolar!

Gündemden düşmesinden sonra Tron‘un (TRX) da sert düşmesi birçok TRX yatırımcısını hem endişelendirdi hem de öfkelendirdi. Justin Sun’ın yeni yatırımı ise son olayından çok daha fazla hareket getirecek gibi gözükmekte.

Sun, iklim aktivisti olarak tanınan Greta Thunberg’in bir tweet’ine verdiği yanıtta, kendisinin dünyayı değiştirmeye yönelik olan tutkusuna inandığını, kripto para sektörünü de dünyadaki karbon ayak izini azaltmaya yardımcı olacağını vurguladı. ‘Kişisel’ olarak 1 milyon dolarlık bağışta bulunan Sun, tahmin edilebileceği gibi anında çok fazla kişiden tepki aldı.

Bazı Türk kullanıcılar da Sun’a ”önce batırdığın paralarımızı ver” şeklinde tepki verdi. Tron bu yazının kaleme alındığı an itibariyle 0,0125 dolar seviyelerine indi ve düşüşün nerede duracağı bilinmiyor.

Kaynak: Coin Türk

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap