Justin Sun Blockchain Platformu DLive’ı Satın Aldı

Justin Sun Blockchain Platformu DLive’ı Satın Aldı

Paylaş
Justin Sun Blockchain Platformu DLive’ı Satın Aldı

Kripto para sektörünün en ünlü isimlerinden biri olan Justin Sun, Blockchain şirketlerinden DLive’ı satın aldı.

DLive Hamlesi

Blockchain tabanlı bir streaming platformu olan DLive aylık 5 milyon civarında aktif kullanıcıya sahip. Bu da DLive’ı Blockchain dünyasının önemli platformlarından biri yapıyor.

Tron’un kurucusu ve BitTorrent’in CEO’su olan Justin Sun, büyük bir adım atarak DLive’ı satın aldığını açıkladı. BitTorrent tarafından yapılan açıklamalara göre DLive kısa süre içerisinde Tron Blockchain’ine taşınacak. The Block tarafından yapılan habere göre bu süreç içerisinde BitTorrent’in kendi streaming platformu olan BLive da DLive ile birleştirilecek.

Justin Sun, DLive’ı satın aldıktan sonra platformla ilgili bazı açıklamalar yaptı ve bu gibi streaming platformlarının önemini vurguladı. Günümüzdeki çoğu streaming platformunun merkezi olduğunu hatırlatan Sun, DLive gibi platformların ne kadar önemli olduğunu anlattı.

The Block’a göre Dapp.com’un kurucusu olan Kyle Lu da bu gelişmeyi olumlu yönde yorumladı ve dünyanın en büyük YouTuberlarından PewDiePie’ın da DLive’ı kullandığını söyledi. Diğer YouTuberların da zamanla DLive gibi platformlara geçiş yapacaklarını söyleyen Lu, bu tarz platformların özellikle kripto para camiasından büyük ilgi göreceğine inanıyor..

Kaynak: Koin Bülteni

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap