Justin Sun Açıkladı: “Tron 33 Milyar TRX’sini Satmayacak ve TRX Geri Alım Programını Başlatacak”

Justin Sun Açıkladı: “Tron 33 Milyar TRX’sini Satmayacak ve TRX Geri Alım Programını Başlatacak”

Paylaş
Justin Sun Açıkladı: “Tron 33 Milyar TRX’sini Satmayacak ve TRX Geri Alım Programını Başlatacak”

Kriptokoin – Tron CEO’su Justin Sun, yeni satın alınan bir DLive platformunda canlı bir yayın akışı başlatarak yılın açılışını yaptı. Hatırlanacağı üzere Justin Sun Aralık ayı sonunda DLive’in Tron zincirine taşınmaya başlayacağını açıklamıştı. Yayın akışı ayrıca YouTube’da ve Periscope’ta da yayınlandı.

Tron CEO’su Justin Sun konuşmasında bir çok konuya temas etse de özellikle Vakfın sahip olduğu TRX tokenlarını satmak niyetinde olmadığını vurguladı.

Ayrıca, izleyiciye 2019’da açıklanan geri alım planını dahatırlattı.

Sun, bu programın, dolaşan TRX’in bir kısmını piyasadançekmesi için başlatılacağına söz verdi, çünkü kripto para biriminin sahipolduğundan daha az değerde olduğuna inanıyor.

Justin Sun: Tron 33 Milyar TRX’i Satmayacak

Kullanıcılardan gelen soruları cevaplayan Justin Sun, Tronekibinin 33 milyarlık TRX zırhını sağlam tutmayı planladığını ve hiçbirinipiyasaya sürmeyeceğini söyledi.

Hakkında çok fazla şey söylenen bu miktarı satmanın kesinlikleTRX fiyatını daha da aşağıya çekmesi mümkün. XRP’ye benzer şekilde, Tron tarafından yapılansayısız işbirliğine ve teknoloji ilerlemesine rağmen kripto para birimininfiyatı bir türlü yükselmedi.

Ancak Ripple’ın aksine, Tron sahip olduğu koinleri satmıyor.

Ayrıca Tron, dolaşımdaki TRX miktarını azaltmayı ve böylecevarlığı daha az hale getirmeyi amaçlayan TRX geri alım programını başlatmayıplanlıyor. Teorik olarak bu hamle fiyatın artmasına yardımcı olabilir.

DLive’ı Kripto Etkileyicilerinin 1 Numaralı UygulamasıHaline Getirmek

Justin Sun, yakın zamanda satın alınan DLive akış uygulamasıiçin planlarını paylaştı.

“DLive’ı bir numaralı merkezi olmayan canlı akış platformu yapmak istiyoruz.”

Sun ayrıca, büyük merkezi platformlara (YouTube, Periscopeve Facebook) kıyasla daha iyi canlı akış hizmetleri sağlayacağını belirtti.

Girişimci ayrıca, Tron Vakfı’nın amacının, içerikleriniDLive’e yüklemesi için çok sayıda kripto etkiyecisini bu alana çekmek olduğunu belirtiyorve şu açıklamayı yapıyor:

“DLive’ı tüm kripto öncüleri için bir numaralı platform yapmak istiyorum. Herkesi memnuniyetle karşılıyoruz ve kimsenin dosyalarını veya içeriğini silmeyeceğiz. ”

Bu ifadeyi ve tüm kripto öncülerinin DLive’e geçme niyetini tetikleyen bir durum, YouTube tarafından yapılan son kripto içeriklerinin silinmesi hamlesi olabilir. Birkaç gün sonra, video içerik devi durumu bir hata olarak nitelendirdi ve özür diledi. Yine de, en iyi analistler ve blogcular da dahil olmak üzere kriptoyla ilgili içerik oluşturucuların bu merkezi platforma daha az güvenleri söz konusu.

Kaynak: Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap