İşte Uzmanlara Göre Kasım Ayında Patlayabilecek 3 Altcoin!

İşte Uzmanlara Göre Kasım Ayında Patlayabilecek 3 Altcoin!

Paylaş
İşte Uzmanlara Göre Kasım Ayında Patlayabilecek 3 Altcoin!

Kriptokoin.com – Başlıca altcoin’ler son birkaç ay içerisinde tersine dönüyor ve Bitcoin (BTC) ticareti 7.400 ila 10.000 dolar arasında değişiyor. Bazı altcoin’ler, özellikle Çin ile bağları olanlar son haftalarda toplanırken, çoğu uzun vadeli konsolidasyon paternlerinden kopamadı. Kasım ve Aralık aylarının tarihsel olarak geçmişte altcoin’ler için en iyi aylardan bazıları olduğu biliniyor. İşte uzmanlara göre Kasım ayında, son fiyat hareketlerine dayanarak satın alınacak üç altcoin…

Ethereum (ETH)

Uzmanlara göre en büyük altcoin’in, Ethereum 2.0’ın lansmanı ile önümüzdeki aylarda büyük bir yükseliş potansiyeli var. Bunun da ötesinde, Ethereum tabanlı ademi merkeziyetçi finansman hızla artmaya devam ediyor ve DeFi uygulamalarında kilitlenmiş toplam ETH hacmi şu anda rekor seviyelerde.

ETH/USD 1 günlük grafik (TradingView)

Teknik bir bakış açısıyla analistlere göre, günlük grafikte 160 dolar ​​civarında bir çift dibe bakıyor olabiliriz. Ayrıca analistlere göre, ETH/BTC işlem çifti ise 2017 yüksekliğinden bu yana haftalık grafikte ilk en düşük seviyesine indirebilir. Bu nedenle uzmanlar ETH’de ilerleyen dönemlerde yükseliş hareketi bekliyor.

Maker (MKR)

Maker, son birkaç haftadır hakkında en çok konuşulan altcoin’lerden biri oldu. Platform, Dai stablecoin işlem ücretlerini %5’e düşürüp, borç tavanını 20 milyondan 120 milyon DAI’ye çıkardıktan sonra büyük bir talep patlaması yaşadı.

MKR/USD 1 günlük grafik (TradingView)

MKR, geçen yıl boyunca kabaca aynı dolar aralığında yer alıyor ve bu sayede kriptodaki en uzun fiyat kanallarından biri haline geldi. En son dalgalanma Cup and Handle Patterni’nin başlangıcına benziyor, bu nedenle uzmanlara göre yatırımcılar MKR satın almadan önce handle’ın oluşmasını beklemek isteyebilir.

Stellar Lumens (XLM)

Stellar, Stellar Development Foundation’un (SDF) toplam XLM arzının yarısını yani 50 milyar XLM yaktığını duyurarak geçen yılın en büyük duyurularından birini yaptı. Haberin -kararın merkezi niteliğine rağmen- fiyat üzerinde olumlu bir etkisinin olması beklenirken,  XLM %25’in üzerinde bir ilk artıştan sonra 0,08 doların altına düştü.

XLM/USD 1 günlük grafik (TradingView)

XLM arzının radikal bir şekilde azaltılması, XLM’nin düşüş trendinin dışına çıkmasına yardım etmek için tasarlandı. Bu nedenle uzmanlara göre XLM, coin yakma işleminden sonra orta ve uzun vadede yükseliş trendine girecek. Altcoin’lerle ilgili en son fiyat tahminleri için “Popüler Analist: Güçlü Altcoin Ralliye Başladı! Fiyat İkiye Katlanabilir” isimli makalemizi inceleyebilirsiniz.

Kaynak: Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap