İşte Ünlü Analistlerden Devasa EOS Fiyat Tahminleri: 100 dolar, 20 dolar…

İşte Ünlü Analistlerden Devasa EOS Fiyat Tahminleri: 100 dolar, 20 dolar…

Paylaş
İşte Ünlü Analistlerden Devasa EOS Fiyat Tahminleri: 100 dolar, 20 dolar…

Kriptokoin.com – Bir Block.one projesi olan EOS.IO, geliştiricilerin daha hızlı dapp oluşturmalarını sağlayan merkezi olmayan bir açık kaynaklı platformdur. Platformun yerel kripto sistemi olan EOS, kullanıcıların bu uygulamaları inşa etmelerine yardımcı oluyor ve aynı zamanda gelecek için umut verici görünüyor. Açıklandığında, projenin insanlar tarafından “ETH Killer” olarak adlandırılmasının nedeni, şirketin Ethereum gibi çalışacağını söylemesi. Proje Dapps ve onların gelişimi için istikrarlı bir ağ sağladı. Bununla birlikte, EOS kripto para büyük ölçüde piyasadaki dalgalanmalara bağlı kalıyor. Peki EOS’un geleceği nasıl görünüyor? Bu soruyu piyasadaki kritik EOS fiyat tahminleri ışığında değerlendirelim…

EOS nedir?

Block.One’un kurucusu Daniel Larimer liderliğindeki bir geliştirme ekibi, yatırımcı gerektiren yeni bir proje başlatmaya karar verdi. Daha sonra bu gizli proje akıllı sözleşmeleri ile dağıtık bir işletim sistemi olarak ortaya çıktı ve EOS olarak biliniyor. Birçok kişiyi, projeye finansman sağlamak için kârlı olduğuna inandırmaya ikna etti ve işe yaradı. EOS, kullanıcıların EOS.IO platformunda ticari ölçekli ademi merkeziyetçi uygulamalar veya dApps geliştirmelerine yardımcı olan Blockchain tabanlı bir sistem olarak piyasaya sürüldü. EOS kripto parası, 4 milyar dolar kazandığı bir yıl süren bir ICO düzenledi. EOS’un avantajları şunlardır:

Mimarisi, geliştiricilere basit dağıtımlarda, kurtarma işlemlerinde ve yükseltme işlemlerinde yardımcı olur.Blockchain platformu olarak güvenli iletişim ve veri koruması sağlar.

İşte piyasadaki başarılı EOS fiyat tahminleri

1- WalletInvestor analistleri: 2019 yılının sonuna kadar 1,5 dolar

Para birimi için düşüş eğilimi öngören WalletInvestor analistleri, 2019 yılının sonunda fiyatın 1,5 ABD dolarına düşebileceğine inanıyor. Ancak analistlere göre, bu sadece geçici olacak ve fiyat tekrar artacak.

2- Trading Beasts analistleri: 2020’de 10 dolar

Trading Beasts analistleri, kripto para biriminin 2019 yılı sonuna kadar 9,08 dolara ulaşacağını öngördüler. Ayrıca analistler, 2020 için EOS’nin 10 dolara ulaşacağına inanıyorlar.

3-Steemit analisti Ordinary Rich: 2019 yılı sonuna kadar 20 dolar

Bir Steemit analisti ve kripto meraklısı olan Ordinary Rich, EOS fiyatının 2019 yılı sonuna kadar 20 dolara çıkacağını tahmin ediyor. Ayrıca analist, EOS’un önümüzdeki yıllarda piyasa değeriyle Ethereum’u geçeceği inancını bile taşıyor.

4- Digital Coin Price analistleri: Aralık 2019’a kadar 7,16 dolar

Digital Coin Price analistleri gelecekte EOS fiyatının artacağını öngörüyor. Fiyatların 2019 yılı Aralık ayına kadar 7,16 dolara ulaşabileceğini öngördüler.

5- Scott Melker: 2019 sonunda 1 dolar

Texas West Capital’daki bir analist olan Scott Melker, EOS fiyatlarının 2019 sonunda 1 dolara ulaşması ve 2020’ye girerken daha da düşmesiyle birlikte EOS fiyatlarının düşeceğine inanıyor.

6- Coinnounce analistleri: 2030 yılında 80-100 dolar

EOS pazarı bir süredir düşüş gösterdi ve fiyat sürekli düşüyor. Coinnounce analistleri fiyatın 2020 yılına kadar 1 dolara ulaşmasını bekliyor. Ancak analistler, EOS’un 2025 yılı için 40- 50 dolar seviyelerine doğru yukarı gideceğine inanıyor. Analistler tahminlerinde fiyatın 2030 yılında ise 80-100 dolar arasında bir yerde olabileceğini belirtiyor.

Sonuç

EOS iki yıldan daha kısa bir süre içinde kendi adına bir isim yaptı ve o zamandan beri, kripto pazarındaki değerini kanıtlamaya ve daha fazla kullanıcı çekmeye çalışıyor. Kripto para birimi etkileyici bir büyüme gösterdi ve kripto para yatırımcıların yanı sıra geliştiricilerden de olumlu geri dönüşler alıyor. Bu nedenle bazı uzman ve analistler EOS’da gelecekte genel olarak yükseliş bekliyor.

Kaynak: Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap