İşte Ünlü Analiste Göre, “Bitcoin’i Geçip Fırlayacak” 7 Altcoin

İşte Ünlü Analiste Göre, “Bitcoin’i Geçip Fırlayacak” 7 Altcoin

Paylaş
İşte Ünlü Analiste Göre, “Bitcoin’i Geçip Fırlayacak” 7 Altcoin

Kriptokoin.com – Popüler bir analist ve Trader Cobb Crypto Podcast’inin sunucusu olan Craig Cobb, yeni yıla girerken Bitcoin’i dahi geçerek en iyi performans göstereceğine inandığı altcoin’lerin bir listesini paylaşıyor.

Ünlü analistten yatırımcılara altcoin ticareti konusunda tavsiyeler

Popüler bir kripto para haber sitesi olan Micky‘ye konuşan Cobb, Bitcoin’in bir süreliğine yatay seyretmesini ve bu süreçte altcoin‘lere yükselmek için fırsat vermesini bekliyor. Ünlü analist BTC’deki fiyat eğilimini değerlendiriyor ve şunları söylüyor:

Bitcoin fiyatı, günlük ve haftalık olarak aşağı yönlü bir eğilim içinde kalıyor. Lider kripto para yükselişten daha çok düşüş eğiliminde görünüyor, ancak yılın en düşük seviyesi ile kıyasladığımızda yine de BTC’de %119’luk bir artış var. Sonuç olarak Bitcoin’de kısa vadeli bir düşüş eğilimi olsa da yıl önde gelen kripto para için hiç fena değildi.

Craig Cobb, yatırımcılara Bitcoin fiyatı uzun süre yana doğru hareket ettiği zaman altcoin alıp satabileceklerini belirtiyor ve altcoin’ler konusunda şu önemli açıklamaları yapıyor:

Şu anda çok iyi bir altcoin izleme listem var. Bitcoin fiyatı uzun süre yana doğru hareket ettiği zaman altcoin alıp satabilirsiniz. Çünkü Bitcoin’in fiyatı değişken olmadığında altcoin’ler Bitcoin’e karşı daha iyi performans gösterme eğiliminde.

İşte Craig Cobb’a göre 2020’de patlayacak altcoin’ler

Craig Cobb, açıklamalarının devamında 2020’de patlayacağını düşündüğü altcoin’lerin listesini paylaşıyor. Cobb, bu yıl %300’den fazla artış kaydeden Matic’i takip ettiğini söyledi. Matic, geliştiricilerin hızlı ademi merkeziyetçi uygulamaları dağıtmalarına ve çalıştırmalarına yardımcı olmayı amaçlayan bir Blockchain ölçeklenebilirlik platformunun yerel kripto parasıdır. Ayrıca analist, karmaşık hesaplamaların çözülmesine yardımcı olmak için tasarlanan yapay zeka ile geliştirilmiş bir Blockchain olan Fetch.ai’nin yerel tokeni olan FET’i de izliyor ve bu kripto parada fırsatlar gördüğünü de ekliyor.

Analist, daha sonra altcoin listesine Digitex Futures, Enigma ve Ripio Credit Network‘ü ekliyor. Cobb, bu altcoin’lerin fiyatlarının 10-30 günlük hareketli ortalamaya geri dönmesini ve “beşik bölgesi” olarak adlandırdığı bir alım bölgesine girmesini istiyor. Ayrıca analist son iki kripto parada alım yapmak için fiyatların 10 ve 20 günlük hareketli ortalamalara doğru çekilmesini beklediğini de vurguluyor.

Popüler analist, altcoin yatırım stratejisini de paylaşıyor

Analist açıklamalarının devamında altcoin yatırım stratejisini de paylaşıyor ve “Daima yatırım yaparken düşüşleri beklerim. Fiyatlar hızla yükselirken ya da fırsatı kaçırma korkusu en üst seviyeye ulaştığında kripto para satın almak istemiyorum.” diyor. Cobb ayrıca herhangi bir veri, dosya veya iş sürecini doğrulamak için geliştirilen bir Blockchain olan Tierion’un yerel kripto para birimi olan  TNT için de güçlü bir yükseliş bekliyor. Buna ek olarak Cobb, “varlıkların bir partiden diğerine verimli bir şekilde oluşturulmasını ve transferini” kolaylaştıran bir Blockchain olan Raven Coin’de de bir kopuş beklediğini söyledi.

Altcoin’lerde bir patlama öngören birçok trader ve analist olmasına rağmen, bu kripto para birimlerinin çoğu spekülatif ve son derece riskli varlıklardır. Altcoin’lerin çoğunluğu, 2017 yılının sonlarında tüm zamanların en yüksek seviyelerinden elde ettikleri değerin yaklaşık %90’ını veya daha fazlasını kaybetti ve bu da büyük finansal kayıplara neden oldu.  Kripto araştırma firması Messari’den gelen verilere göre, bir sonraki kripto pazarındaki boğa koşusu sırasında tüm altcoin’lerin yaklaşık %80’inin tüm zamanların en yüksek seviyelerinin altında kalması bekleniyor. Altcoin’lerle ilgili kritik haberler için “İşte Derecelendirme Devinden “Yatırım Riski Çok Yüksek” Etiketi Alan Altcoin’ler” isimli makalemizi inceleyebilirsiniz.

Kaynak: Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap