İşte Efsanevi Verge Fiyat Tahminleri: 1,5 Dolar, 0,61 Dolar ve Daha Fazlası…

İşte Efsanevi Verge Fiyat Tahminleri: 1,5 Dolar, 0,61 Dolar ve Daha Fazlası…

Paylaş
İşte Efsanevi Verge Fiyat Tahminleri: 1,5 Dolar, 0,61 Dolar ve Daha Fazlası…

Kriptokoin.com – Verge (XVG), günlük işlemlerde kullanılacak bir kripto para birimi çıkarmak için 2014 yılında Justin Saneroc tarafından başlatıldı. XVG kripto parası, kullanıcılara işlemlerinde kullanmaları için daha fazla güvenlik ve gizlilik sundu. Ayrıca proje, hizmetlerini iyileştirmeyi ve XVG platformunun ötesine uzanan çeşitli dApp’ler geliştirmeyi planlıyor. Peki XVG’nin geleceği nasıl görünüyor? Fiyat önümüzdeki dönemlerde yükseliş görür mü? Bu soruları popüler analist ve uzmanların Verge fiyat tahminleri ışığında cevaplandıralım…

Verge (XVG) nedir?

2014 yılında Justin Sanerok, Bitcoin’in günlük işlemlerde kullanılabilecek bir dijital varlık haline gelmeyecek bir kripto para birimi olduğunu fark etti. Bu düşünce  Verge’nin oluşturulmasına yol açtı. Başlangıçta proje, DogeCoinDark adıyla başlatıldı. Verge, kullanıcıların ve işlemlerinin güvenliğini sağlayan ve takip için erişilemeyen bir kripto para birimi. Bu merkezi olmayan açık kaynaklı kripto para, kullanıcının IP adresini şifrelemek ve işlemleri gizlemek için Wraith protokolünü Tor ile birlikte kullandı.

Geliştiriciler kripto para için bir ICO yapmadılar ve Bitcoin zincirinden bir dal kullandılar ve kendi paralarını kullanarak ilk kripto para setini kendileri çıkardılar. İşlemleri internette anonim yapmak için Blokckchain’e TOR ve i2P eklendi. Verge, herkesin tüm işlemleri görmesine izin veren şeffaf bir defterden oluşur, ancak aynı zamanda, kullanıcı verilerinin, kimliğin ve konumların Tor’u bütünleştirmesi nedeniyle göstermediğini iddia eder.

Verge (XVG)’nin diğer kripto paralara göre avantajları nelerdir?

İşlemleri görebilecek ancak kullanıcı kimliğini ve konumlarını koruyabilen şeffaf bir defter ile Verge, adsız işlemler sunan merkezi olmayan bir açık kaynaklı kripto paradır. Bunu, TOR kullanarak kullanıcıların IP adreslerini şifreleyerek yapar, bu da diğer kullanıcının izini zorlaştırır. Verge, 2018’de Pornhub ile bir araya gelmeye karar verdi ve kullanıcıların web sitesinin premium aboneliği için XVG kripto parası ile ödeme yapmalarına izin verdikten sonra dünya çapında tanındı. Verge, piyasada diğerlerine kıyasla en az dalgalanma ile karşılaşan kripto para birimleri arasındadır. Verge açık kaynaklı bir projedir ve XVG topluluğu ağa aktif olarak katılarak geliştiricilerin yeni özellik uygulamaları ile ilgili kararlar almalarına yardımcı olur. Verge kullanmanın avantajı:

Kullanıcı güvenliği ve gizliliğine odaklanırNeredeyse takip edilemezTOR ve i2P gibi gelişmiş Blokckchain tekniklerini uygular

İşte ünlü uzman ve analistlerin devasa Verge fiyat tahminleri

1- Wallet Investor analistleri: 2019’un sonuna kadar 0,05 dolar

Wallet Investor, en iyi kripto pazar analizi sunan web siteleri arasında yer alıyor. Wallet Investor analistleri, XVG fiyatlarının 2019’un sonuna kadar 0,05 ABD dolarına ulaşabileceğini öngörüyor.

2- Coin Fan analistleri: 2020 yılına kadar 0,45-0,61 dolar

Coin Fan analistleri XVG fiyatı konusunda çok iyimser ve 2019’un sonuna kadar 0,172 dolara ulaşabileceğini öngördü. Analistler, 2020 yılına kadar fiyatın 0,45-0,61 ABD doları seviyesine ulaşabileceğine inanıyorlar.

3- Trading Beasts analistleri: 2019 sonuna kadar 0,05 dolar

Trading Beasts analistleri, XVG fiyatlarının 2019 sonuna kadar 0,05 dolara ulaşabileceğini öngörüyor. Bu tahmin bazı uzmanlara göre ulaşılabilir bir hedef gibi görünüyor.

4- Digital Coin Price analistleri: 2019 yılı sonuna kadar 0,025 dolar

Digital Coin Price analistleri, Verge kripto parasının fiyatının 2019 yılı sonuna kadar 0,0257 ABD dolarına ulaşabileceğini öngörüyor. Bu öngörü bazı uzmanlara göre boğa odaklı ve ulaşılabilir.

5- Cryptoground analistleri: 2019 yılı sonunda 0,015 dolar

Cryptoground analistleri XVG fiyatına ilişkin analiz ve tahminler sağlıyor ve 2019 yılı sonunda fiyatın 0,01507 dolara ulaşabileceğine inanıyorlar.

6- Coinnounce analistleri: 2030’un sonunda 1 ile 1,5 dolar

Kripto paranın talebi, korkunç düşüşün ardından arttı ve fiyat tekrar yükseldikçe XVG piyasada yavaş yavaş popülerlik kazandı. Ticaret hacmi de arttı ve Coinnounce analistlerine göre 2020, talebin artmasını, yüksek fiyatlara ulaşmasını bekleyebilir. Bu nedenle analistler 2020 için yükselişe geçmiş görünüyor. Geliştiriciler, platformun işlemlerden gelen tüm ayrıntıları gizlemesine yardımcı olacak ve daha fazla kullanıcıyı çekmeye yardımcı olabilecek Wrath protokolü üzerinde çalışıyor. Coinnounce analistleri, XVG fiyatının 2020 yılında 0,100 dolar ve 0,250 dolara yükseleceği tahmin ediyor.

Coinnounce analistlerine göre kripto para önümüzdeki beş yıl içinde daha fazla popülerlik kazanacak ve kullanıcı tabanındaki bu artış, piyasa değeri arttıkça pazardaki konumunu da artıracak. Verge, tanıtımına yardımcı olmak için çeşitli şirketlerle ortaklıklar yönünde ilerliyor. Analistler Verge’nin fiyatının yıl boyunca yükseleceğine inanıyorlar ve onlara göre kripto para 2025 sonunda 0,640 dolar seviyesine ulaşabilir. Fiyattaki bu artış, eski yatırımcılar için kârlı olacak; çünkü Coinnounce analistlerine göre XVG hızlı bir kazanç yöntemi yerine uzun vadeli bir yatırım aracı olarak kabul edilebilir. Ayrıca analistler XVG fiyatının 2030’un sonunda 1 ile 1,5 dolar arasında olacağını belirtti. Ayrıca Verge -işlemleri güvenli ve gizli kılmak üzere- işlemlerini tamamen gizlemek için platformunda Halka Gizli İşlemleri başlatmayı planlıyor.

Sonuç

Verge, son birkaç yılda piyasada değerini kanıtlayan ve yatırımcılar arasında popülerlik kazanan bir kripto para. Kullanıcıların kimliklerini açıklamadan kripto işlemleri yapmalarına yardımcı olmak için Verge kripto para birimi piyasaya sürüldü ve platform hizmetlerini geliştirmek için sürekli çalışıyor. Bu nedenle bazı uzman ve analistlere göre XVG’nin geleceği parlak görünüyor. Fiyat tahminleri, işlem hacmine bağlı olarak fiyatlar her gün değiştiğinden asla kripto paraların geleceğini doğru öngöremez. Bu nedenle kripto paraların fiyat tahminlerine yönelik makaleleri incelerken bu gözle okumak önemlidir. Herhangi bir varlığa yatırım yapmadan kendi araştırmanızı yapmayı unutmayın!

Kaynak: Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap