İşte Dünyaca Ünlü 4 Analistten “Nokta Atışı” Ripple Tahminleri

İşte Dünyaca Ünlü 4 Analistten “Nokta Atışı” Ripple Tahminleri

Paylaş
İşte Dünyaca Ünlü 4 Analistten “Nokta Atışı” Ripple Tahminleri

Kriptokoin.com – CoinMarketCap’a göre, yazım sırasında üçüncü en büyük kripto para birimi Ripple (XRP) 0,21 dolarda yüzde 8,3 oranında düşüşle oturuyor. Son 24 saatte, XRP’nin piyasa değeri 800 milyon dolar kaybederek 9,87 milyar dolardan 9,08 milyar dolara düştü. Dünyaca ünlü analistler şimdi geçtiğimiz hafta değerinin %19’unu kaybetmiş olan XRP’nin dip fiyatını bulmaya ve kripto paranın bir sonraki hamlesini anlamaya çalışıyorlar.

Dünyaca ünlü analist DonAlt:  Ripple’ın fiyat hareketi olağandışı bir biçimde teknik

Ünlü analist olan DonAlt, Twitter’daki 124.000 takipçisine, XRP’nin şimdi 2018 Ekim ayına kadar uzanan yeni bir destek seviyesine yaklaştığını söyledi:

0,30 dolar oldukça önemliydi, umarım 0,19 dolar da olur. XRP/USD fiyat hareketi olağan dışı bir biçimde teknik.

Kaynak: DonAlt/Twitter

Haraldo: XRP yatırımcıları 0,16 dolar seviyesinden piyasaya girmeyi hedefliyor

Bu arada sektörde Haraldo olarak bilinen bir analist, XRP’nin 0,20 doların altına düşerse alıcı aramaya başlayabileceğini söyledi. Analist, XRP’yi uzun süre tutmakla ilgilenen yatırımcıların 0,16 dolar seviyesinden piyasaya girmeyi hedeflediğini belirtti:

XRP’nin marj ticareti ile ilgilenenlerin 0,33 dolarlık bölgede fiyatlarla piyasaya girmek istediklerini ancak fırsat bulmadıkları düşünüyorum. XRP tokenlerini uzun süre satın almak isteyenler 16-20 dolar aralığında. Bitcoin’in 4,8 dolarlık kısa bir hedefi var.

Magic: Ripple bir sonraki sıçramadan önce 0,15 dolara kadar düşecek

Kripto para analisti Magic, üçüncü en büyük kripto para olan XRP’nin fiyatındaki olası bir düşüş hakkında bir uyarı veriyor. Ünlü bir Ripple (XRP) analisti olan Magic, XRP’nin bir sonraki sıçramadan önce 0,15 dolara kadar düşebileceğini söylüyor. Analist XRP’de 0,30 dolara doğru bir sıçramadan önce düşüş yaşanacağını söyledi. Analist, XRP’nin 0,22 dolardan 0,15 dolara düşebileceğini düşünüyor ve %31’lik bir düşüş öngörüyor.

XRP (kripto varlıklarının büyük çoğunluğu ile birlikte) şu anda son derece tehlikeli görünüyor. XRP’nin içinde bulunduğu bu büyük mavi yükseliş kanalı hakkında birkaç analiz yayınladım. XRP tabana yaklaştığında, eğer desteklenirse önemli bir ralli için önemli bir şans olduğuna dair şüphelerim vardı. Maalesef, fiyat hiçbir zaman kanalın tabanını destek olarak tutmadı. Bunun yerine, yükseliş trendinin mavi kanalının altında bir döküm gördük ve daha da kötüsü, fiyat tekrar yükseldi, tekrar kontrol edildi ve geri döndü.

Kaynak: TradingView

Analist, XRP’nin Göreceli Güç Endeksi’nin şimdi anahtar olduğunu söylüyor. Kripto para 2018’in başlarında aşırı satın alınmasına rağmen Magic, “aslında bir alıcı olmak için iyi bir zaman” anlamına gelen aşırı satım bölgelerine henüz ulaşmadığını söyledi.

Credible Crypto: XRP fiyatı konusunda sabırsızlananlar büyük resmi tamamen kaçırıyor

Credible Crypto isimli analist uzun vadede XRP konusunda iyimser ve XRP’nin zorlu döneminin muhtemelen zayıf yatırımcıları sarsacağını söylüyor. Analist XRP’nin geçmiş fiyat hareketine dikkat çekiyor ve genel olarak kripto pazarının gerisinde kaldığını söyleyerek sabırsız yatırımcıların kaybedebileceğini anlatıyor. Credible Crypto konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

XRP fiyatı konusunda sabırsızlananlar büyük resmi tamamen kaçırıyor ve kesin olarak gelmesi muhtemel faydaları kaçıracaklar.

Ripple ile ilgili son dönemdeki popüler haberler için “Dev İddia: Tarihi Zirveye Yükselen Ripple (XRP) Saldırı Altında!” isimli makalemizi inceleyebilirsiniz.

Kaynak: Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap