İşte Devasa Boğa Paternine Sahip 4 Altcoin!

İşte Devasa Boğa Paternine Sahip 4 Altcoin!

Paylaş
BTC Piyasası: İşte Devasa Boğa Paternine Sahip 4 Altcoin!

Yüksek takipçili Twitter analistlerinden gelen yeni tweet’ler, 4 altcoin projesinin güçlü bir rallinin eşiğinde olabileceğini söyleyen şaşırtan kestirimler içeriyor.

Egrag, bu altcoin için %300’lük ralli öngörüyor

Twitter’dan @egragcrypto tarafından yakın vakitte paylaşılan bir tahlil, XRP’nin %300 ila %30.000 ortasında değişen şaşırtan bir fiyat artışının eşiğinde olduğunu öne sürüyor. Egrag’ın kestirimi, 2 günlük grafikteki 100, 200 ve 300 hareketli ortalamaları (MA) içeren temel bir indikatöre dayanıyor.

Egrag, XRP rallisini “Kaboom” olarak isimlendirdi. 100 MA, 200 MA’nın üzerine çıktığında ve akabinde 300 MA’nın üzerine çıktığında, XRP’nin ekseriyetle ralli yaptığını belirtti. Benzeri bir yükseliş kesişimi, 2021’in başlarında, XRP 0,3 doların altında süreç görürken meydana geldi. Analist, tarihin tekerrür edebileceğine inanıyor.

Egrag’in yakın tarihli tahlillerinin detaylı bir dökümüne Btcpiyasasi.com‘un bu yazısında yer verdik. Başka analistler, BNB başta olmak üzere birinci 20 ortasındaki öteki altcoin’lerde yeşil sinyaller görüyor.

“Bu 3 kripto 2023 için boğa paternine Sahip”

Başka bir yerde, kripto analisti Brian Bollinger’a nazaran, BNB, MATIC ve AVAX grafikleri güçlü yükseliş kurulumlarına sahip. Bilhassa, BNB‘nin birbirine yaklaşan iki trend çizgisi içinde daralması, simetrik bir üçgen modelinin oluşumunu gösteriyor. Teorik olarak, bu model, trend çizgilerinden rastgele birinin kırılması üzerine agresif ralliyi tetikleyen devam formasyonudur.

Şu an itibariyle, BNB fiyatı son vakitlerde genel trend çizgisinden aşağı dönüyor. Bu da yaklaşan bir düzeltme mümkünlüğünün yüksek olduğunu gösteriyor. Bununla birlikte, RSI’daki yükseliş eğilimi, üst taraflı bir kırılma mümkünlüğünün daha yüksek olduğunu yansıtıyor.

BTC Piyasası: İşte Devasa Boğa Paternine Sahip 4 Altcoin! 1

Bu nedenle, haftalık mumun genel eğilim çizgisinin üzerinde kapanmasını beklemek mantıklı olacak. Yazım sırasında, BNB fiyatı gün içi %4 yükseldiği 335.92 dolar bölgesinde süreç görüyor. Üst istikametli bir direnç kırılması boğaları 480 dolara yöneltecek.

Polygon (MATIC)

Son düzeltmenin ortasında, MATIC, yükselen bir kanal modelinin dayanak trend çizgisine geri döndü. Altcoin yatırımcıları, MATIC’in gelecekteki fiyatını etkileyebileceğinden, son fiyat davranışında bu takviyeye dikkat etmelidir.

MATIC şu anda 0.9784 dolardan süreç görüyor. Bu esnada, alçalan trend çizgisinin üzerinde kalmaya çalışıyordu. Fiyatlar bu eğilim çizgisinin üzerinde kalmayı başarırsa, alıcılar model içinde yeni bir boğa döngüsünü tetikleyecek.

BTC Piyasası: İşte Devasa Boğa Paternine Sahip 4 Altcoin! 2

Analizlere nazaran, uygun şartlar altında %65-70’lik potansiyel bir kar görümüne sahip. Bu ivme, MATIC fiyatına trend çizgisinin üzerine ralli fırsatı sunacak.

Avalanche (AVAX)

Günlük grafikte AVAX, aksi baş ve omuz ismi verilen ünlü yükseliş dönüş modellerinden birini oluşturuyor. Bu modelin tesiri altında, AVAX fiyatının 16.5 dolar takviyesinden geri sıçraması bekleniyor. Ayrıyeten, aşağıdaki grafikte gösterilen bu modelin sağ omuz oluşumunu tamamlaması beklenebilir.

BTC Piyasası: İşte Devasa Boğa Paternine Sahip 4 Altcoin! 3

Potansiyel aksine dönüş, fiyatı %28,5 artırarak 21,6 dolar boyun çizgisi direncine taşıyacak. Bununla birlikte, üstte belirtilen dirençten potansiyel bir kırılma, trendin bilakis çevrilmesi için temel sinyal olacak. Analiste nazaran, bu kırılma AVAX fiyatını 29 bölgesine taşıyabilir. Fiyat şu anda, kritik dirençten uzakta, 17.06 dolar bölgesine süreç görüyor.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap