İşte Derecelendirme Devinden “Yatırım Riski Çok Yüksek” Etiketi Alan Altcoin’ler

İşte Derecelendirme Devinden “Yatırım Riski Çok Yüksek” Etiketi Alan Altcoin’ler

Paylaş
İşte Derecelendirme Devinden “Yatırım Riski Çok Yüksek” Etiketi Alan Altcoin’ler

Kriptokoin.com – Ünlü Bitcoin ve altcoin derecelendirme şirketi Weiss Crypto Ratings tarafından yapılan yeni bir incelemede, 18 altcoin “yatırım riski çok yüksek” kripto para olarak sınıflandırıldı. Weiss Crypto Ratings’in araştırması en az 1 milyon dolarlık bir piyasa değerine sahip olan kripto paraları kapsıyor.

Weiss Ratings, 18 altcoin’i “yatırım riski çok yüksek” olarak sınıflandırdı

Derecelendirme devi Weiss Crypto Ratings, dönemsel olarak kripto paralara yönelik detaylı analiz ve incelemeler yapıyor. Şirket araştırma sonuçlarını raporlar aracılığıyla yatırımcılar ile paylaşıyor. Kısa süre önce ünlü derecelendirme şirketi, “yatırım riski” açısından kripto paraları değerlendirdi. Weiss Crypto Ratings’in analizine bakıldığında son dönemde “yatırım riski çok yüksek” olan kripto paraların arttığı görülüyor.

Weiss Crypto Ratings, çalışmasında en az 1 milyon dolarlık bir piyasa değerine sahip olan kripto paraları inceledi. Bunun sonucunda derecelendirme şirketi, 18 altcoin’i “yatırım riski çok yüksek” kripto para olarak tasnif etti. Weiss Crypto Ratings’in listesinde son dönemlerde adından söz ettiren, popüler altcoin’lerin de yer alması şaşırtıcı. İşte derecelendirme devi Weiss Crypto Ratings’in güncel verilerle “yatırım riski çok yüksek” kripto paralar olarak sınıflandırdığı altcoin’lerin listesi:

Pundi X (NPXS)QASH (QASH)Wings (WINGS)Linkey (LKY)Hashgard (GARD)SALT (SALT)Tokenomy (TEN)Eden (EDN)PumaPay PumaPay (PMA)WAX (WAXP)Electroneum (ETN)SaluS (SLS)InoCoin (INO)BABB (BAX)United Traders Token (UTT)Cube (AUTO)Burst (BURST)Mixin (XIN)

Altcoin’lerle ilgili kritik gelişmeler için “Bir Altcoin Pump Görürken Bir Diğeri Mum Gibi Eriyor! İşte 2 Altcoin’in Şaşırtan Performansı”ve “Sıcak Gelişme: Bu Altcoin Yüzde 51 Saldırısıyla Vuruldu! İşte Detaylar” isimli makalelerimizi inceleyebilirsiniz.

Kaynak: Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap