İşte Bu Hafta Yatırımcısını Sevindiren 7 Altcoin ve Beklentiler!

İşte Bu Hafta Yatırımcısını Sevindiren 7 Altcoin ve Beklentiler!

Paylaş
BTC Piyasası: İşte Bu Hafta Yatırımcısını Sevindiren 7 Altcoin ve Beklentiler!

31 Aralık- 7 Ocak haftasının en çok kazandıran 7 altcoin projesine göz atıyoruz. Listede, altcoin’lerin kısa fiyat geçmişlerini ve analist Valdrin Tahiri’nin teknik analizlerini bulabilirsiniz. Haftanın yeşil tahta lideri Cosmos (ATOM) ile başlayalım.

  1. Cosmos (ATOM) : %39.10
  2. Harmony (ONE) : %34.76
  3. Fantom (FTM) : %24.49
  4. Chainlink (LINK) : %22.06
  5. Ravencoin (RVN) : %19.71
  6. Internet Computer (ICP) : %12.45
  7. Yearn.Finance (YFI) : %8.26

İşte haftanın yeşil tahta liderleri

ATOM 4 Ocak’ta alçalan bir direnç çizgisinden çıktı. Meydana gelen hafif düşüşün ardından yukarı hareketine devam etti ve 44.5 dolar direnç alanından çıkmak için girişimde bulunuyor. Bu bölgeyi aşabilirse, analiste göre bir sonraki en yakın direnç alanı 59.77 dolar.

BTC Piyasası: İşte Bu Hafta Yatırımcısını Sevindiren 7 Altcoin ve Beklentiler! 1

ATOM’a benzer şekilde, ONE 2 Ocak’ta alçalan bir direnç çizgisinden çıktı. İki gün sonra bunu destek olarak doğrulamak için geri döndü (aşağıdaki yeşil simge) ve ardından başka bir yukarı hareket başlattı. 0,32 dolar yatay direnç alanından sonra, analiste göre ATH seviyesi olan 0.38 dolar hedeflenebilir.

BTC Piyasası: İşte Bu Hafta Yatırımcısını Sevindiren 7 Altcoin ve Beklentiler! 2

FTM’de 1 Ocak’ta alçalan bir direnç çizgisinden çıktı. Daha sonra düştü ve 2,6 dolarlık alanı destek olarak doğruladı (yeşil simge). Yukarı yönlü hareket devam ederse ve FTM ATH fiyatına ulaşırsa, analiste göre 4.90 dolar bir sonraki direnç seviyesi olabilir. 

BTC Piyasası: İşte Bu Hafta Yatırımcısını Sevindiren 7 Altcoin ve Beklentiler! 3

LINK, artan bir paralel kanalın direnç çizgisini doğruladığı 10 Kasım’dan (kırmızı simge) beri düşüyor. Şu anda LINK formasyonun ortasına çok yakın işlem görüyor. Analiste göre aşağıdaki kanalın orta çizgisi eğilimin yönünde belirleyici olacak.

BTC Piyasası: İşte Bu Hafta Yatırımcısını Sevindiren 7 Altcoin ve Beklentiler! 4

4 Ocak’ta RVN, 11 Ağustos’tan beri mevcut olan alçalan bir direnç çizgisinden çıktı. Analiste göre ana direnç alanı, Ağustos zirvelerinin yarattığı 0.156 dolar. Bu seviyenin üzerinde bir hareket, artış oranını büyük ölçüde hızlandırabilir.

BTC Piyasası: İşte Bu Hafta Yatırımcısını Sevindiren 7 Altcoin ve Beklentiler! 5

Altcoin ICP, güçlü destekten kopuşa hazırlanıyor

Aralık ayında (yeşil daire), ICP’nin 29.50 dolarlık yatay destek alanından ayrıldığı iddia edildi. Bölge Temmuz ayından beri yerindeydi. Analiste göre olası rallide en yakın dirençler 46,5 – 54,2 dolar arasında.

BTC Piyasası: İşte Bu Hafta Yatırımcısını Sevindiren 7 Altcoin ve Beklentiler! 6

ICP’ye benzer şekilde, YFI 4 Aralık’ta 27.500 dolarlık yatay destek alanından ayrıldı. Ancak, yukarı yönlü bir hareket başlattı ve 17 Aralık’ta alanı geri aldı. Şu anda 27.500– 42.300 dolar arasında işlem görüyor. Kriptokoin.com analizlerini paylaştığımız Valdrin Tahiri’ye göre direnç alanının üzerindeki bir hareket, yükseliş ivmesini hızlandırabilir.

BTC Piyasası: İşte Bu Hafta Yatırımcısını Sevindiren 7 Altcoin ve Beklentiler! 7

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap