İşte Bu Hafta İzlenecek 4 Altcoin ve Kritik Tahminler!

İşte Bu Hafta İzlenecek 4 Altcoin ve Kritik Tahminler!

Paylaş
BTC Piyasası: İşte Bu Hafta İzlenecek 4 Altcoin ve Kritik Tahminler!

Bitcoin ve altcoin dünyasında enteresan gelişmeler yaşanmaya devam ederken kritik kestirimler de geliyor. Bu hafta bilhassa 4 altcoin için iddialar var. Detaylara bakalım.

Altcoin Solana boğaları aktif

Son birkaç aydır altcoin Solana, 15,28 dolar ile 27,12 dolar ortasında geniş bir aralıkta süreç görüyor. Fiyat, aralık dayanağının altına düştüğünde yükselişe geçti. Bu da boğaların bir geri dönüş teşebbüsünde bulunduğunu gösteriyor.

Altcoin Sol/USDT günlük grafikte, hareketli ortalamalar yükseliş geçişini tamamladı. Ayrıyeten RSI çok alım bölgesine yakın, bu da üst istikametli hareketin daha muhtemel olduğunu gösteriyor. 22 dolar düzeyinde küçük bir direnç yer alıyor. Lakin bu düzeyin üzerine çıkılırsa Sol/USDT kuru 24 dolara ve nihayetinde 27,12 dolara hakikat yükselişe geçecek.

BTC Piyasası: İşte Bu Hafta İzlenecek 4 Altcoin ve Kritik Tahminler! 1

Aşağı tarafta, 18,70 dolar değerli bir dayanak düzeyi olarak yer alıyor. Bu düzeyin altına bir kırılma ve kapanış, 16,18 dolar ile 15,28 dolar ortasındaki güçlü takviye bölgesine mümkün bir düşüşün işaretini verecek. Altcoin Sol/USDT 4 saatlik grafikte, her iki hareketli ortalama üst istikametli eğimli. Ayrıyeten RSI müspet bölgede. Bu da boğaların denetimde olduğunu gösteriyor. Fakat, ayılar şimdi pes etmedi ve fiyatı 20-EMA’ya çekti.

BTC Piyasası: İşte Bu Hafta İzlenecek 4 Altcoin ve Kritik Tahminler! 2

Fiyat 20-EMA’dan güçlü bir toparlanma sergilerse, boğalar 22 dolar pürüzünü aşmak için bir teşebbüste bulunacaklar. Başarılı olmaları halinde, kur 24 dolara gerçek bir sıçrama yapacak. Birinci zayıflık işareti, fiyatın 20-EMA’nın altına düşmesi olacaktır. Bu, kısa vadeli boğaların kar realizasyonu yaptığını gösterecektir. Parite daha sonra 50-SMA’ya yanlışsız hareket edecek.

Altcoin Avalanche yükseliş görünümü koruyor

Altcoin Avalanche, 8 Temmuz’da 50 günlük SMA (12,99 dolar) yakınında bir çabadan sonra bu seviyeyi muvaffakiyetle aştı.

BTC Piyasası: İşte Bu Hafta İzlenecek 4 Altcoin ve Kritik Tahminler! 3

AVAX/USDT günlük grafikte, hareketli ortalamalar yükseliş geçişini tamamlamak üzere. Ayrıyeten RSI olumlu bölgeye sıçradı. Bu da boğaların avantajlı olduğunu gösteriyor. Altcoin AVAX/USDT kuru, ayıların güçlü bir savunma yapabileceği 16 dolara kadar yükselecek.

Sonraki düzeltmeler, 20 günlük EMA’da (13 dolar) takviye bulursa, 18 dolara hakikat bir yükselişin başladığını gösterecektir. Aşağı istikamette izlenecek kıymetli dayanak düzeyi 12 dolardır. Bu düzeyin altına bir kırılma, fiyatı 10,52 dolara hakikat kıymetli takviye bölgesine çekecek.

BTC Piyasası: İşte Bu Hafta İzlenecek 4 Altcoin ve Kritik Tahminler! 4

Altcoin AVAX/USDT 4 saatlik grafikte, fiyatın simetrik üçgen formasyonunun üzerine çıktığı ve boğaların denetimi ele almaya çalıştığı görülüyor. Üst istikametli hareket, 15 dolar civarında sert bir genel dirençle karşılaşabilir. Lakin boğaların 20-EMA’ya hakikat düşüşleri satın alması beklentiler dahilinde. Bu dayanak düzeyi tutarsa, 15 doların üzerinde bir ralli mümkünlüğü artar.

Ayılar üst taraflı yükselişi engellemek istediklerinde, fiyatı süratle hareketli ortalamaların altına çekmek zorunda kalacaklar. Bu, agresif boğaları tuzağa düşürecek. Long konumların tasfiyesiyle sonuçlanabilir. Parite daha sonra üçgenin takviye sınırına yanlışsız geri çekilecek.

Filecoin için yeni hedefler

Filecoin, 5 dolar civarındaki boyun çizgisinin üzerinde bir kırılma ve kapanışla aksi baş ve omuz formasyonunu tamamlamaya çalışıyor. FIL/USDT günlük grafikte hareketli ortalamalar yükseliş geçişini tamamlamak üzere. Ayrıyeten RSI müspet bölgede. Bu, boğaların hafif bir avantajı olduğunu gösteriyor. Boğalar, fiyatı bilakis dönüş formasyonunun boyun çizgisine çekmeye çalışacak. Şayet bu mahzuru aşabilirlerse, FIL/USDT kuru yeni bir yükseliş hareketine başlayabilir ve amaçları 7,30 dolar olacak.

BTC Piyasası: İşte Bu Hafta İzlenecek 4 Altcoin ve Kritik Tahminler! 5

Ancak, fiyatın hareketli ortalamaları kırması ve altında kalması durumunda bu olumlu görüş geçersiz olabilir. Bu durumda kur 3,5 dolara ve daha sonra 3 dolara kadar düşecek.

FIL/USDT 4 saatlik grafikte, parite düzeltici bir kademede olduğunu gösteriyor. Lakin alıcılar fiyatı hareketli ortalamaların üzerine çıkarmaya çalışıyor. Şayet bunu başarırlarsa, düzeltmenin tamamlandığı gösterilebilir. Başka taraftan parite kademeli olarak 5 dolar civarındaki genel dirence hakikat yükselişe devam edecek.

BTC Piyasası: İşte Bu Hafta İzlenecek 4 Altcoin ve Kritik Tahminler! 6

Ancak, fiyat hareketli ortalamaların altına düşer ve 4,20 doların altına inerse, kısa vadeli hassaslık olumsuz bir formda etkilenecek. Ayrıyeten traderlar satış yapacaklar. Bu durum da fiyatı 4 dolara ve akabinde 3,60 dolara kadar düşürecekler.

EOS fiyat analizi

EOS, yakın vadede potansiyel bir trend değişikliğine işaret eden daha yüksek ve daha düşük bir formasyon oluşturuyor. Altcoin EOS/USDT günlük grafikte, 20 günlük EMA düzleşti ve RSI orta noktaya yakın. Bu da satış baskısının azaldığını gösteriyor.

BTC Piyasası: İşte Bu Hafta İzlenecek 4 Altcoin ve Kritik Tahminler! 7

Alıcılar, düşüş trendinin sona erebileceğini göstermek için fiyatı 0,79 dolarlık genel direncin üzerine çıkarmalı. Altcoin EOS/USDT kurunun daha sonra 0,93 dolara hakikat yükselişe geçme ihtimali var.

BTC Piyasası: İşte Bu Hafta İzlenecek 4 Altcoin ve Kritik Tahminler! 8

Alternatif olarak, fiyat genel dirençten aşağı dönerse, ayıların daha yüksek düzeylerde faal kaldığını gösterecektir. Bu durumda btcpiyasasi.com olarak baktığımızda parite bir mühlet daha 0,60-0,79 dolar aralığında hareket edecek.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap