İşte Bu Hafta En Çok Kaybeden 7 Altcoin ve Beklentiler!

İşte Bu Hafta En Çok Kaybeden 7 Altcoin ve Beklentiler!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: İşte Bu Hafta En Çok Kaybeden 7 Altcoin ve Beklentiler!

Haftanın yeşil tahta rekortmenlerini inceledikten sonra, 7-14 Ocak haftasının en çok kaybeden 7 altcoin projesini listeleyelim. Analist Valdrin Tahiri fiyatların yukarı yönlü tepki verebileceği kritik destek seviyelerini belirliyor.

  1. Ravencoin (RVN) : -%16.71
  2. Helium (HNT) : -%15.35
  3. Loopring (LRC) : -%14.51
  4. Cosmos (ATOM) : -%12.52
  5. Decentraland (MANA) : -%8.03
  6. Filecoin (FIL) : -%7.56
  7. Crypto.com Coin (CRO) : -%5.88

İşte haftanın en çok zarar yazdıran altcoin projeleri

RVN, Ağustos ayından bu yana azalan bir direnç çizgisiyle birlikte düşüyor. Aşağı yönlü ivme, 4 Aralık’ta 0,064 dolara kadar derinleşti. Ardından, 0,09 dolar yatay destek hattında altında bir sapmaya neden oldu. Ancak kısa bir süre sonra çizgiyi geri aldı ve o zamandan beri yukarı doğru hareket ediyor. Analiste göre direnç çizgisinin üzerindeki bir kırılma, yükseliş ivmesini büyük ölçüde hızlandırabilir.

Ulaş Utku Bozdoğan: İşte Bu Hafta En Çok Kaybeden 7 Altcoin ve Beklentiler! 1

17 Aralık’ta HNT alçalan bir direnç çizgisinden çıktı. Üç gün sonra (yeşil simge) destek olarak doğrulamak için geri döndü ve ardından yukarı doğru hareketine devam etti.  Daha sonra token 32 dolara geri döndü ve destek olarak doğruladı. Analiste göre bölgeden bir sıçrama beklenebiir.

Ulaş Utku Bozdoğan: İşte Bu Hafta En Çok Kaybeden 7 Altcoin ve Beklentiler! 2

Kriptokoin.com analizlerinde yer verdiğimiz Loopring (LRC), ATH seviyesi 3.86 dolara ulaştığı 10 Kasım’dan bu yana düşüyor. Aşağıdaki güçlü destekten bir sıçrama meydana gelirse, analiste göre en yakın direnç alanı 2,62 dolar.

Ulaş Utku Bozdoğan: İşte Bu Hafta En Çok Kaybeden 7 Altcoin ve Beklentiler! 3

ATOM, ATH seviyesi 44,8 dolara ulaştığı 20 Eylül’den bu yana azalan bir direnç çizgisini izliyor. Başlangıçta 6 Ocak’ta patlak vermiş gibi görünse de, altına düştü ve çizgiyi bir kez daha direnç olarak doğruladı. Çizginin üzerindeki bir kırılma, boğaları ATH seviyesine yönlendirebilir.

Ulaş Utku Bozdoğan: İşte Bu Hafta En Çok Kaybeden 7 Altcoin ve Beklentiler! 4

MANA, 25 Kasım’da ATH seviyesine ulaştığından beri düşüyor. 10 Ocak’ta 3 dolarlık yatay destek alanından ayrıldı ve iki gün sonra direnç olarak doğruladı (kırmızı simge). Bu alan geri kazanılana kadar, trend yükseliş olarak kabul edilemez. 

Ulaş Utku Bozdoğan: İşte Bu Hafta En Çok Kaybeden 7 Altcoin ve Beklentiler! 5

Filecoin (FIL) 5 Eylül’den beri düşüyor. 4 Aralık’ta alçalan bir takozdan ve 44 dolarlık yatay alandan kırıldı ve düşüş oranını hızlandırdı. Şimdiye kadar, 10 Ocak’ta bunu yaparak 26.34 dolara geriledi. En yakın destek alanı 22 dolar bölgesi. 

Ulaş Utku Bozdoğan: İşte Bu Hafta En Çok Kaybeden 7 Altcoin ve Beklentiler! 6

CRO, 24 Kasım’da ATH seviyesi 0,97 dolara ulaştığından beri düşüyor. Aşağı yönlü hareket şimdiye kadar 4 Aralık’ta 0,36 dolara kadar derinleşti. Bununla birlikte, CRO, 0,42 dolar destek alanının hemen üzerinde işlem görüyor. En güçlü desteği 0,32 dolar yatay destek hattı.

Ulaş Utku Bozdoğan: İşte Bu Hafta En Çok Kaybeden 7 Altcoin ve Beklentiler! 7

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap