İşte Bu Hafta En Çok Kaybeden 5 Altcoin ve Tahminler!

İşte Bu Hafta En Çok Kaybeden 5 Altcoin ve Tahminler!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: İşte Bu Hafta En Çok Kaybeden 5 Altcoin ve Tahminler!

18 Mart’tan 25 Mart’a en çok kazanan altcoin projelerini listeledikten sonra, bu yazıda, kırmızı tahtaya göz atalım. Analist Valdrin Tahiri, sıradaki teknik seviyeleri belirliyor.

  1. ApeCoin (APE) : -%10.89
  2. Arweave (AR) : -%3.40
  3. UNUS SED LEO (LEO) : -%2.86
  4. Maker (MKR) : -%2.48
  5. Huboti Token (HT) : -%1.77

Son 7 günde en fazla değer kaybeden 5 altcoin

APE, 17 Mart’taki lansmanından bu yana bir destek çizgisiyle birlikte yükseliyor. En son, 21 Mart’ta destek olarak onayladı (yeşil simge). Şu anda, hat 12.50 dolarda. Henüz doğrulanmamış olsa da, analiste göre fiyatın 14.50 dolar dirençle yükselen bir üçgen içinde işlem görmesi mümkün. Üçgen bir yükseliş modeli olarak kabul edilir, bu da ondan bir kopuşun muhtemel olacağı anlamına gelir.

Ulaş Utku Bozdoğan: İşte Bu Hafta En Çok Kaybeden 5 Altcoin ve Tahminler! 1

AR 24 Şubat’tan beri yükseliyor. Şimdiye kadar %55 arttı. Bununla birlikte, şimdiye kadar fiyatı dört kez reddeden (kırmızı simgeler) azalan bir direnç çizgisini izliyor. Patlayana kadar, trend yükseliş olarak kabul edilemez. Potansiyel bir kırılma, analiste göre fiyatın 41 dolara ulaştığını önerecek.

Ulaş Utku Bozdoğan: İşte Bu Hafta En Çok Kaybeden 5 Altcoin ve Tahminler! 2

LEO, 8 Şubat’ta 8,14 dolara ulaştığından beri düşüyor. 23 Mart’ta daha düşük bir zirve (lH) oluşturdu ve düşüşüne devam etti (kırmızı simge). Aşağı yönlü hareket devam ederse, analiste göre bir sonraki en yakın destek alanı 3,80 dolar. Yukarıda belirtilen yüksek seviyeden bakıldığında, bu %53’lük bir düşüş anlamına gelecektir.

Ulaş Utku Bozdoğan: İşte Bu Hafta En Çok Kaybeden 5 Altcoin ve Tahminler! 3

MKR, 24 Şubat’tan bu yana yukarı doğru hareket ediyor. 16 Mart’ta, üç başarısız denemeden sonra alçalan bir direnç çizgisinden çıktı. Şu anda, 2.040 dolarlık yatay direnç alanından çıkma sürecinde. Başarılı olursa, bir sonraki en yakın direnç alanı 2.320 dolarda olacak.

Ulaş Utku Bozdoğan: İşte Bu Hafta En Çok Kaybeden 5 Altcoin ve Tahminler! 4

HT, 3 Kasım’dan beri azalan bir direnç çizgisinin altına düşüyor. Daha yakın zamanlarda, 8 Şubat’ta reddedildi. Öte yandan HT, şimdiye kadar çok sayıda sıçrama başlatan 8,50 dolarlık yatay destek alanının üzerinde işlem görüyor. HT’nin azalan direnç çizgisinden mi yoksa 8,50 dolarlık alandan mı kırılacağı, gelecekteki eğilimin yönünü belirleyecek.

Ulaş Utku Bozdoğan: İşte Bu Hafta En Çok Kaybeden 5 Altcoin ve Tahminler! 5

Kriptokoin.com olarak aktardığımız üzere, haftanın yeşil tahta lideri Ethereum Classic (ETC) oldu. Listenin tamamına buradan göz atabilirsiniz.

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap