İşte Bu Hafta Cepleri Dolduran 7 Altcoin ve Beklentiler!

İşte Bu Hafta Cepleri Dolduran 7 Altcoin ve Beklentiler!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: İşte Bu Hafta Cepleri Dolduran 7 Altcoin ve Beklentiler!

7 ile 14 Ocak arasındaki haftanın en kazançlı altcoin projelerini listeliyoruz. Dogecoin, Elon Musk’ın Tesla’nın ödeme yöntemi olarak kabul edeceğini duyurmasıyla haftayı %26 kar oranıyla kapatıyor. Oasis Network ise %35 ile listenin ilk sırasında. Analist Valdrin Tahiri’ye yükselişin devamı için kritik direnç seviyelerinin aşılması gerekiyor. İşte ayrıntılar…

  • Oasis Network (ROSE) : %35.20
  • Dogecoin (DOGE) : %26.90
  • Near Protocol (NEAR) : %24.67
  • Secret (SCRT) : %18.17
  • Dash (DASH) : %16.57
  • FTX Token (FTT) : %14.45
  • Harmony (ONE) : %10.47

İşte haftanın en kazançlı altcoin projeleri

ROSE, 0,30 dolara düştüğü 10 Ocak’tan bu yana yükseliyor. 14 Ocak’ta, %77’lik artışa tekabül eden ATH seviyesi 0,538 dolara ulaştı. Ardından düşüşe geçti ve 0,455 dolar alanını destek olarak doğrulamak için geri döndü. Yeniden test başarılı olursa, analiste göre sonraki en yakın direnç seviyeleri sırasıyla 0,55 ve 0,70 dolar.

Ulaş Utku Bozdoğan: İşte Bu Hafta Cepleri Dolduran 7 Altcoin ve Beklentiler! 1

Kriptokoin.com olarak aktardığımız üzere, 10 Ocak’ta DOGE 0.136 dolara kadar geriledi. Ancak, kısa bir süre sonra bölgeyi geri aldı ve o zamandan beri yukarı doğru hareket ederek 14 Ocak’ta 0,21 dolara ulaştı. Analiste göre en yakın direnç, azalan bir direnç çizgisi tarafından oluşturulan 0,245 dolar

Ulaş Utku Bozdoğan: İşte Bu Hafta Cepleri Dolduran 7 Altcoin ve Beklentiler! 2

Altcoin projesi NEAR, 18 Aralık’tan beri yükselen bir paralel kanal içinde işlem görüyor. 14 Ocak’ta ATH fiyatı 20.4 dolara ulaştı. Buna ek olarak, hem MACD hem de RSI, genellikle düşüş eğilimi tersine dönüşlerinden önce gelen önemli düşüş sapmaları üretti. Bu nedenle, analiste göre NEAR’ın ortalara ve muhtemelen kanalın destek hattına doğru azalması beklenebilir.

Ulaş Utku Bozdoğan: İşte Bu Hafta Cepleri Dolduran 7 Altcoin ve Beklentiler! 3

SCRT, 28 Ekim’den bu yana alçalan bir direnç çizgisiyle birlikte düşüyordu. Şu anda 8,20 doların üzerinde işlem görüyor. Bu aynı zamanda yatay bir direnç alanıdır. Bunun üzerinde bir kırılma, analiste göre yükseliş ivmesini büyük oranda hızlandırabilir.

Ulaş Utku Bozdoğan: İşte Bu Hafta Cepleri Dolduran 7 Altcoin ve Beklentiler! 4

4 Aralık’ta DASH 110 dolara düştü ve sıçrayarak aşağı yönlü uzun bir fitil oluşturdu. Bu, 115 dolarlık alanı bir kez daha destek olarak doğruladı. Analist, en yakın direnç seviyesini, azalan bir direnç çizgisi tarafından oluşturulan 170 dolar olarak belirliyor.

Ulaş Utku Bozdoğan: İşte Bu Hafta Cepleri Dolduran 7 Altcoin ve Beklentiler! 5

FTT, 9 Eylül’de ATH seviyesi 84,7 dolara ulaştığından beri azalan bir direnç çizgisinin yanında düşüyordu. Aşağı yönlü hareket, 8 Ocak’ta 33.8 dolara ulaştı. FTT o zamandan beri yukarı doğru hareket ediyor ve şu anda bir kez daha azalan direnç çizgisine ulaştı. Analiste göre en yakın direnç 0,382 Fib geri çekilme direnç seviyesi tarafından oluşturulan 53,4 dolar.

Ulaş Utku Bozdoğan: İşte Bu Hafta Cepleri Dolduran 7 Altcoin ve Beklentiler! 6

ONE, ATH seviyesi 0.38 dolara ulaştığı 26 Ekim’den bu yana azalan bir direnç çizgisinin yanında düşüyordu. 2 Ocak’ta bu direnç çizgisinden çıktı ve iki gün sonra (yeşil simge) destek olarak doğrulamak için geri döndü. Fiyat ATH seviyesine tekrar ulaşılırsa, bir sonraki direnç 0,53 dolar.

Ulaş Utku Bozdoğan: İşte Bu Hafta Cepleri Dolduran 7 Altcoin ve Beklentiler! 7

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap