İşte Bu Hafta Büyük Yararlarıyla Sevindiren 5 Altcoin!

İşte Bu Hafta Büyük Yararlarıyla Sevindiren 5 Altcoin!

Paylaş
BTC Piyasası: İşte Bu Hafta Büyük Yararlarıyla Sevindiren 5 Altcoin!

Altcoin dünyasında hareketlilik devam ediyor. Sizler için bu hafta büyük karlar sağlayan 5 altcoin seçkisini belirledik. Detaylara bakalım.

Altcoin dünyasının kazananları

MKR ve XEC kıymetli diyagonal direnç düzeylerinden çıktı. Lakin, şimdi ana yatay dirençlerini aşamadılar. FLOW ve BIT’in her ikisi de temel direnç düzeylerinde gayret ediyor. Çıkış yapamamaları gelecekteki trend beklentileri için düzgüne işaret değil. FXS nihayet 144 günlük alçalan direnç çizgisinden çıktı. Lakin, şimdi artış suratını artıramadı. Bilhassa 30 Haziran’dan 7 Temmuz’a kadar en çok artış gösteren beş altcoin dikkat çekiyor. İşte onlar:

  • Maker (MKR) fiyatı %41,99 arttı.
  • eCash (XEC) fiyatı %25.46 arttı.
  • BitDAO (BIT) fiyatı %19.68 arttı.
  • Flow (FLOW) fiyatı %17.70 arttı.
  • Frax Share (FXS) fiyatı %15.56 arttı.

Maker (MKR) fiyatı yükselen kripto paralara öncülük ediyor

MKR fiyatı, azalan bir direnç çizgisinden çıktığından ve 10 Haziran’da bunu dayanak olarak doğruladığından beri arttı. Fiyat 1 Temmuz’da daha yüksek bir taban oluşturdu. Ayrıyeten sonrasında artış oranını hızlandırdı. MKR 5 Temmuz’da yıllık en yüksek düzeyi olan 1.080 dolara ulaştı. Lakin fiyat, artışa karşın birkaç uzun üst fitil oluşturdu. Bu fitiller satış baskısının işaretleri olarak kabul ediliyor. Ayrıyeten ekseriyetle mahallî bir dorukta meydana geliyor.

BTC Piyasası: İşte Bu Hafta Büyük Yararlarıyla Sevindiren 5 Altcoin! 1

Ek olarak, MKR’nin 950 dolar direnç alanının üzerine kararlı bir biçimde çıkıp çıkmadığı ya da mevcut kırılmanın sırf bir sapma olup olmadığı belirsizliğini koruyor. MKR kararlı bir biçimde çıkış yaparsa, bir sonraki direnç 1.120 dolar olacak. Bununla birlikte, fiyat 950 doların altında kapanırsa, 800 dolardaki bir sonraki en yakın dayanağa düşebilir.

Altcoin eCash (XEC) çıkış yaptı lakin direnci aşamadı

XEC fiyat hareketi MKR’ninkine benziyor. Fiyat 30 Haziran’da azalan bir direnç çizgisinden çıktı. Öbür taraftan sonraki gün 0,000045 dolar ile yeni bir yılın en yüksek düzeyine ulaştı. Lakin, fiyat 0,000041dolar direnç alanından çıkamadı. Buna nazaran uzun bir üst fitil (kırmızı simge) oluşturdu. Daha evvel de belirtildiği üzere, bu durum satış baskısının bir işareti olarak kabul ediliyor. XEC fiyatı reddedildikten sonra sıçrama yaparken, hala 0,000041 dolar alanının altında süreç görüyor.

BTC Piyasası: İşte Bu Hafta Büyük Yararlarıyla Sevindiren 5 Altcoin! 2

Sıçrama devam ederse, altcoin XEC üstte belirtilen dirence 0,000041 dolara ulaşabilir. Fakat, ralli suratını kaybederse XEC 0,000032 dolar ile en yakın takviyeye düşebilir.

BitDAO (BIT) dirençle çaba ediyor

Altcoin BIT fiyatı 27 Temmuz’da sıçradığından beri arttı. Buna nazaran 0,618 Fib geri çekilme dayanak düzeyini geri aldı. Artışa karşın, fiyat 5 Temmuz’da azalan bir direnç çizgisi tarafından ret yedi. Sonraki gün düşerek bir düşüş mum çubuğu oluşturdu.

BTC Piyasası: İşte Bu Hafta Büyük Yararlarıyla Sevindiren 5 Altcoin! 3

Düşüş devam ederse, BIT 0,40 dolarda 0,618 Fib düzeyine düşebilir. Bununla birlikte, fiyat kırılırsa, 0,64 dolara yükselebilir.

Flow (FLOW) fiyatı dirençle çaba ediyor

FLOW fiyatı 10 Haziran’da üst taraflı bir hareket başlattı. Daha yüksek bir taban oluşturduktan sonra, fiyat düşmeden evvel 3 Temmuz’da 0,79 dolar üzere yüksek bir düzeye ulaştı. Şu anda altcoin FLOW fiyatı 0,50 dolar ile 0,75 dolar ortasında yatay bir aralığın ortasında süreç görüyor.

BTC Piyasası: İşte Bu Hafta Büyük Yararlarıyla Sevindiren 5 Altcoin! 4

Bu nedenle, trendin tarafı fiyatın aralığın üstünde mi yoksa altında mı kırılacağına nazaran belirlenecek. Bir kırılma durumunda, fiyat süratle 1,10 dolara yükselebilir. Bununla birlikte, altcoin FLOW düşerse, kartlarda muhtemelen 0,30 dolara bir düşüş olacak.

Frax Share (FXS) yükselen altcoinlerin sonu

Altcoin FXS fiyatı 3 Temmuz’da 144 günlük azalan direnç çizgisinden çıktı. Bu türlü uzun vadeli bir yapıdan kopuşun artış oranını büyük ölçüde hızlandırması beklenirken, altcoin FXS fiyatı bunu sürdürmek için çaba etti. Bunun yerine, fiyat 6 Temmuz’da uzun bir üst fitil oluşturdu ve sonrasında düştü. Düşüş, çizginin takviye olarak tekrar test edilmesi kelam konusu. Akabinde üst yanlışsız hareket devam edecek. FLOW fiyatı, daha yüksek bir düşük oluşturduktan sonra 8 dolar direncine geçebilir.

BTC Piyasası: İşte Bu Hafta Büyük Yararlarıyla Sevindiren 5 Altcoin! 5

Ancak, 15 Haziran’ın en düşük düzeyi olan 4,59 doların altına düşülmesi, kırılmanın geçersiz olduğu manasına gelecek. Ayrıyeten btcpiyasasi.com olarak baktığımızda trendin düşüş tarafında olduğunu gösterecek. Bu durumda düşüş hızlanarak 3 dolara kadar inebilir.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap