İşte Bitcoin, Ripple, Ethereum ve Litecoin Yatırımcılarının Pozisyonları

İşte Bitcoin, Ripple, Ethereum ve Litecoin Yatırımcılarının Pozisyonları

Paylaş
İşte Bitcoin, Ripple, Ethereum ve Litecoin Yatırımcılarının Pozisyonları

Kriptokoin.com – Yeni yapılan bir araştırma kripto para yatırımcılarının profilini ortaya koyuyor. DailyFX IG’den  gelen yeni veriler, Ripple (XRP) yatırımcılarının çoğunun uzun süredir kripto parada uzun yani “long” pozisyonda olduğunu gösteriyor. Bu rakam piyasadaki en yüksek oranı temsil ediyor.

Çarpıcı araştırma: Ripple yatırımcılarının %96’dan fazlası XRP’de long!

DailyFX IG’in duyarlılık analizine göre, XRP yatırımcılarının %96’dan fazlası kripto paranın uzun vadeli geleceğine inanıyor ve XRP’de long pozisyon alıyor. Bu rakam kripto para ve fiat paralarda ölçülen en yüksek orana işaret ediyor. DailyFX IG’in analizine göre Ripple (XRP) yatırımcılarının arkasından long pozisyonunda liderliği Ethereum göğüslüyor. Listede üçüncü sırada ise “Gümüş Bitcoin” olarak anılan Litecoin yer alıyor. Bitcoin ise listede kendine beşinci sırada yer buldu. DailyFX IG müşteri duyarlılık analizine yönelik şu paylaşımı yaptı:

StormGain

DailyFX IG Müşteri Duygu Güncellemesi: Verilerimiz Ripple’daki yatırımcıların büyük çoğunluğunun %96,84 oranıyla long pozisyonda olduğunu gösteriyor.

DailyFX IG’in tam yatırımcı duyarlılık analizini buradan kontrol edebilirsiniz. Üçüncü en büyük kripto para birimi  Ripple, yazım sırasında ufak kayıplarla 0,29 dolar seviyesinden işlem görüyor. En büyük ikinci altcoin şu anda 12,6 milyar dolarlık bir piyasa değerine sahip. Ripple yazım sırasında piyasa değeriyle 1,5 milyar dolarlık bir son 24 saatlik işlem hacmini yönetiyor. Ripple’la ilgili güncel analist tahminleri için “Ripple (XRP)’a Analist Yorumu: Partiye Hazır Olun!” isimli makalemizi inceleyebilirsiniz.

Kaynak: Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap