İşte 2022’de Sükse Yapması Beklenen 5 Metaverse Coin!

İşte 2022’de Sükse Yapması Beklenen 5 Metaverse Coin!

Paylaş
BTC Piyasası: İşte 2022’de Sükse Yapması Beklenen 5 Metaverse Coin!

Kripto yorumcusu Kyle Portman, 2022’de yakın takip etmek için 10 doların altındaki en başarılı metaverse coin ve projesini değerlendiriliyor.

Metahero, Everdome ile en gerçekçi Web3 deneyimini hazırlıyor

İlk olarak Haziran 2021’de piyasaya sürülen Metahero, kendisini metaverse’e açılan kapı olarak tanımlıyor. Proje, kullanıcıların kendilerini ve diğer gerçek dünya nesnelerini sanal dünyaya taramalarını sağlayan yeni nesil bir metaverse inşa ediyor. Yakında çıkarılacak olan Everdome ile metaverse’in çok gerçekçi bir versiyonu ilgilenenler için bir Web3 deneyimi içerecek. Analiste göre Metahero, tasarımları olarak 2022’de göz kulak olmaya değer ve genel vizyon, piyasadaki en çekici olanlardan biri.

2017 yılında piyasaya sürülen Worldwide Asset eXchange (WAX), metaverse coin’ler için şu anda mevcut olan en iyi Blockchain biri olarak kabul ediliyor. Ayrıca, PoS Blockchain’i sayesinde WAX, dünyanın en çevre dostu metaverse coin projesi olarak da anılıyor. Analiste göre Enjin Coin ve Theta Network gibi multi-milyar dolarlık projeler göz önüne alındığında, WAXP fiyatı 2022’de kolayca iki veya üç katına çıkabilir.

Sıradaki metaverse coin Decentraland, şu anda 5,3 milyar dolarlık piyasa değeriyle en yüksek değerli proje. İngilizce adından da anlaşılacağı gibi, Decentraland, oyuncuların geniş evrenlerini keşfetmelerine izin veren merkezi olmayan bir metaverse dünyasına sahiptir. Böylece, ekosistem katlanarak büyüdüğü ve hızla ana akım geline geldiği için analiste göre 2022’de göz kulak olmaya değer bir proje.

  • Kriptokoin.com olarak hazırladığımız metaverse rehberlerine buradan (bölüm-1, bölüm-2) ulaşabilirsiniz.

Metaverse coin devleriyle tanışın

İkinci sıradaki Theta, NFT’ler, dApp’ler ve daha fazlasından oluşan sağlam bir ekosisteme sahip yeni nesil bir video ve eğlence platformudur. Proje, 1 Şubat 2022’de piyasaya sürülmesi planlanan yeni TNT-20 token TDROP’u için hazırlanıyor ve staking yoluyla platforma merkezi olmayan yönetişim getiriyor. Diğer yandan ekosistem gelişmeye devam ederken, analiste göre THETA piyasası potansiyel olarak büyük bir boğa koşusu başlatabilir.

İlk sıradaki Sandbox, Decentraland’a benzer, ancak tam teşekküllü bir masaüstü istemcisi sunduğu için rakiplerinden daha sürükleyici ve daha kaliteli bir deneyim sunar. Sandbox ayrıca, özellikle kendi sanal oyun alanı olan Snoopverse’i inşa etme planlarını açıklayan Snoop Dogg gibi ikonlardan büyük ilgi gördü. Analiste göre SAND’ın ekosistemi bu yıl büyümeye devam ederken, projenin piyasa değeri kolayca 10 milyar dolara ulaşabilir. Ayrıca SAND, 2022 portföyü için en popüler metaverse coin’lerden olarak kabul ediliyor.

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap