İşte 2020’de Piyasaya Girecek Bazı Kripto Paralar

İşte 2020’de Piyasaya Girecek Bazı Kripto Paralar

Paylaş
İşte 2020’de Piyasaya Girecek Bazı Kripto Paralar

Satoshi Nakamoto bundan on yıl önce Bitcoin’i geliştirdiğinde BTC ilk ve tek kripto para olmuştu. Aradan geçen yıllar içerisinde sektöre yeni kripto paralar geldi, yeni tokenlar geliştirildi.

Günümüzde 2 binden fazla kripto para olduğu düşünülüyor. Bazı isimler bu sayının şimdiden çok fazla olduğunu düşünüyorlar ancak görünüşe göre bu sayı önümüzdeki aylarda artmaya devam edecek.

Beklenen Kripto Paralar

Kripto para yatırımcılarının şimdiden piyasaya girmesini bekledikleri bazı tokenlar var.

ICO Analytics tarafından hazırlanan tabloda da görülebileceği üzere geçtiğimiz aylarda yüklü miktarda yatırım almış ve kendi tokenını 2020’de piyasaya sürecek olan bazı projeler var.

Bu tabloya baktığımızda en ilgi çeken projenin Telegram’a ait olduğunu net bir şekilde görebiliyoruz. Telegram kendi düzenlediği ilk dijital para arzıyla (ICO) 1.7 milyar dolar gibi dev bir miktarda yatırım almış, sadece kripto para dünyasına değil finans dünyasına damga vurmuştu.

Telegram’ın yanı sıra yine 100 milyon dolardan fazla yatırım almış olan üç farklı proje olduğunu görebiliyoruz. Dfinity, Polkadot ve Filecoin gibi projelerin kripto paraları da merakla bekleniyor.

Nasıl Sonuçlanacak?

Bazı kripto para projeleri her ne kadar çok büyük bir beklentiyle piyasaya girseler de beklenen başarıya ulaşamıyorlar.

Şu anda kripto para yatırımcılarının merakla bekledikleri bazı projeler var. ICO sürecinde büyük başarı elde eden bu projelerin, piyasaya tam anlamıyla giriş yaptıkları zaman tam olarak nasıl bir performans sergileyecekleri bir merak konusu.

Kaynak: Koin Bülteni

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap