İşte 17 Usta Analistten 17 “Nokta Atışı” Bitcoin, Ethereum ve Ripple Tahmini

İşte 17 Usta Analistten 17 “Nokta Atışı” Bitcoin, Ethereum ve Ripple Tahmini

Paylaş
İşte 17 Usta Analistten 17 “Nokta Atışı” Bitcoin, Ethereum ve Ripple Tahmini

Kriptokoin.com – Bitcoin, Ethereum ve Ripple yazım sırasında herhangi bir eğilim değişikliğini onaylayacak fiyat hareketleri sergilemiyor. Kripto paralar son günlerde stabil bir seyir izliyor. Bu nedenle  mevcut fiyat hareketleri, analistlerin kripto para fiyatlarını öngörmesini zorlaştırıyor. Peki Bitcoin, Ethereum ve Ripple için sırada ne var? Bu soruyu yanıtlayan usta 17 analistin Bitcoin, Ethereum ve Ripple tahminlerini sizler için makalemizde derledik…

Open4profit: Bitcoin’de 13-14 bin dolar kartlarda

Popüler bir kripto para analisti Open4profit, Bitcoin fiyatının gelecek yıla geçmeden önce 10.000 dolar seviyesinin üzerine çıkabileceğine inanıyor ve “13-14K kartlarda” diyor.

CryptoMichNL: Bitcoin 8.400 ABD dolarına kayabilir

Bitcoin analistleri büyük kripto para birimlerinde yükselişe geçiyor, ancak düşüşün de mümkün olduğunu söylüyorlar. Hollandalı popüler analist CryptoMichNL, Bitcoin’in şu anki fiyat aralığında değişmeye devam edebileceğine inanıyor. Bununla birlikte analiste göre fiyat, 8.400 ABD dolarına kayabilir.

CryptoWelson: Bitcoin birkaç gün içinde direnci kapatmalı

CryptoWelson isimli başarılı analist ise Bitcoin’in birkaç gün içinde direnci kapatması gerektiğini düşünüyor. Analiste göre bu pazar için büyük bir yükseliş sinyali olacak.

Anthony Pompliano: Bitcoin’in halving etkisi fiyatlandırılmış olabilir

Bazıları, yaklaşmakta olan Bitcoin halving olayının BTC fiyatı için 2016’da olduğu kadar yükseliş getirmeyeceğini belirtirken bazıları da halving’in BTC’yi 20.000 dolara fırlatacağına inanıyor. Bazı analist ve uzmanlar tahminlerinde, madencilik ödülünün boyutundaki düşüşün, perakende madencileri pazarın dışına itebileceğini söylüyor. Ayrıca, bazıları BTC’nin halving fiyatının fiyatlandırıldığı konusunda şüpheli. Bunların arasında yatırımcı ve kripto podcaster Anthony Pompliano da var.

Nik Patel: Ethereum fiyatı güçlü artıyor

Twitter’daki popüler bir kripto para analisti olan Nik Patel, yakın tarihli bir blog yazısında, ETH’nin şu anda bu hareketli ortalamayı destek seviyesi olarak belirlediğini ve şu anda 200 doların altında kaldığını açıkladı:

ETH/USD’ye baktığımızda, 200 dolarlık direncin bozulmadığını ve fiyatın şu an destek olarak tutulduğu 360 günlük hareketli ortalama arasında artmaya devam ettiğini görebiliriz.

Patel’in, ETH’de herhangi bir uzun pozisyona girmeden önce 200 doların üzerinde kapanmasını beklediğini ve bu seviyenin üzerinde belirleyici bir yakınlığın yeni bir yükselişe yol açabileceğini de ilave ettiğini unutmamak gerekir.

Scott Melker: Yükselişi gördüm ve Bitcoin’de ağır bir pozisyona girdim

Texas West Capital’deki kripto analisti Scott Melker, yükseliş farkını tespit ettikten sonra Bitcoin’de ‘ağır’ bir pozisyona girdiğini söyledi. Yükseliş sapması, bir varlık daha düşük bir seviyeye düştüğünde olurken, RSI veya MACD gibi bir gösterge daha düşük bir değer oluşturur. Melker, kripto ticareti ile ilgili yüksek oynaklığı vurguladı ve riskini yönettiğini söyledi.

Jim Wyckoff: Ayılar, Bitcoin fiyatını daha fazla hırpalayacak

Dow Jones Newswires’deki eski bir teknik analist olan Jim Wyckoff’un diğer analistlerde farklı bir yaklaşımı var. Kitco’nun pazar analisti  Jim Wyckoff, ayıların Bitcoin’de “kısa vadeli bir teknik avantaj” kazandığını belirtti. Bu, trader’ların bu hafta bir başka BTC fiyat düşüşüne bakabilecekleri anlamına geliyor:

Fiyatlar Ekim ayının en düşük seviyelerinde seyrediyor ve ayılar yakın vadede fiyatların aşağı yönlü hareket etmesini önermek için yakın vadeli teknik avantaj sağladı.

Cantering Clark: Bitcoin sokaklarında daha fazla kan görmek istemiyorum! Eğilim değişiyor

Bu arada, “Cantering Clark”, BTC’nin şu anda negatif haftalık deltanın beşinci haftasında olduğu (belirli bir varlığın ve türevinin fiyatındaki değişiklik) için bu noktada satıcı olmak istemediğini söyledi. Bu nedenle, Wyckoff’tan farklı olarak, kısa vadede kripto sokaklarında daha fazla kan görmeyi beklemiyor.

Haska: Son Bitcoin fiyat artışları buharlaşacak

Kripto para analistlerinin tahminleri ağırlıklı olarak aşağı yönlü. “Haska”  Bitcoin’de 8.000 dolar seviyesini hedefliyor gibi görünüyor. Analistin tahminleri sonuçlanırsa, son Bitcoin fiyat artışları buharlaşacak. Kripto savunucusu, eğer BTC 8.300 dolar seviyesinin altına düşerse daha fazla düşüş olacağını söyledi. Kripto kralı 2019’dan beri böyle düşük bir fiyat etiketi görmedi.

Denys Serhiichuk: Ripple daha fazla değer kaybedebilir

Denys Serhiichuk’a göre, 1H grafiğinde, XRP RSI göstergesine göre aşırı satım bölgesine doğru hareket ediyor. Bolinger Bantları (BB’ler) göstergesi ayrıca potansiyel bir sıçramadan önce bir damla daha olduğunu onaylıyor. Son mumun uzun bir fitili var, bu analiste göre genellikle alıcıların yeni bir yükseliş eğilimi başlatmak için çok zayıf olduğu anlamına gelir.  Özetle, XRP çok yakında 0,27 dolara ulaşabilir. Uzun vadeli projeksiyon açısından analiste göre, devam eden düşüş uzayabilir, ancak fiyat çok fazla düşmeyecek. Analiste göre satış hacmi Kasım ayının başından bu yana hafif düşmeye devam ediyor.

Manu Naik: Ethereum simetrik üçgeni kırabilir, yakında 197 dolara yükselebilir

Manu Naik’a göre, Ethereum’un aşağı inmesi için %40 oranında bir şans vardı. Bu durumda, fiyat hattının modelden çıkmadan önce 184 dolarlık destek hattını ihlal etmesi gerekecek. Ancak analiste göre, MACD’nin şu anki yükseliş duruşu ile desteklenen fiyatların 184 dolar direncini test ettiği ve yükseldiği gerçeği göz önüne alındığında, fiyatın yükselmesi daha muhtemel görünüyor. EMA şeritlerinin fiyat altında nasıl hareket ettiği ile çarpışan ETH, önümüzdeki birkaç gün içinde desenden yukarı doğru çıkmadan önce muhtemelen 197 doların üstüne çıkmaya devam edecek.

Clark Cantering: Bitcoin 8.300 dolardan sonra “agresif” bir şekilde uzar

Clark Cantering, BTC’nin  8.300 dolarlık bir alana düşmesi halinde “agresif ” bir şekilde uzayacağını söyledi.

Josh Olszewicz: Ethereum 260 dolara yükselecek

Ethereum’a gelince, Brave New Coin’den Josh Olszewicz ETH’nin bu ay 260 dolara yükselmeyi hedefleyebileceğini söyledi. Ancak, bunu yapabilmek için, direnişin 190 dolar civarında yükselmesi gerekecek.

Eric Choe: Ripple herşeye rağmen yükseliş yolunda

Öte yandan, CME Group’un 2016 yılındaki ticaret yarışmasını kazanan Eric Choe, 2019’daki düşüşüne rağmen hala XRP’de yükselişin devam ettiğini belirtti. Choe, Haziran ayında erken emeklilik için XRP’de büyük bir bahis oynadığını söyledi.

Thrillmex: Bitcoin 50 bin dolara çıkacak

Sektörde Thrillmex olarak bilinen bir kripto analisti Twitter’daki 30.000 takipçisine, Bitcoin’in bir yıldan az bir sürede 20.000 dolarlık tüm zamanların en yüksek seviyesine çıkmaya başladığını düşündüğünü söyledi. Analiste göre, Bitcoin’in uzun vadeli makro eğilimi, geçmişin referans olması halinde BTC’nin 2020 Temmuz’una kadar 50.000 dolara yükselmeyi hedeflediğini gösteriyor.

Dave the Wave: Bitcoin dibe ulaştı

Diğer analist Dave the Wave, 14.000 takipçi ekibine BTC’nin bir dibe ulaştığını söylüyor. Analizi, kısmen yatırımcıların destek ve direnç seviyelerini belirlemelerine yardımcı olmak için kullanılan Fibonacci oranlarına dayanıyor.

Tone Vays: Bitcoin 4.500 dolara düşebilir

Emekli trader Tone Vays, Bitcoin’in kısa vadede fiyatı 7 bin doların altına götürecek bir kanala girebileceğini söyledi:

Bu eğilim çizgisini basitçe genişletirsem, Kasım ayında 7.000 doların altında bir miktar düşebilir. Ve eğer 7 bin doların altına düşersek, önemli ölçüde daha düşük olacağımızı düşünüyorum. Bu nedenle, Nisan ayına kadar Bitcoin 4.500 dolara veya 5.000 dolara kadar düşebilir ve hala oldukça güçlü bir konumda kalabilir.

Güncel Bitcoin, Ethereum ve Ripple tahminleri için “Usta Analist “Selloff” Dedi ve Bitcoin, Ripple ve Ethereum’un Göreceği Seviyeleri Açıkladı” isimli makalemizi inceleyebilirsiniz.

Kaynak: Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap