İşte 16 Usta Analistten Bitcoin, Ripple, Ethereum ve Altcoin Tahmini

İşte 16 Usta Analistten Bitcoin, Ripple, Ethereum ve Altcoin Tahmini

Paylaş
İşte 16 Usta Analistten Bitcoin, Ripple, Ethereum ve Altcoin Tahmini

Kriptokoin.com – Geçtiğimiz günlerdeki keskin fiyat haretlerinden sonra Bitcoin, Ripple ve Ethereum’da önemli bir fiyat değişikliği olmadı. Yatırımcılar şimdi fiyatların hangi yönde dalgalanacağını merak ediyor. Bitcoin, Ripple ve Ethereum’da şimdi sırada ne var? Piyasa yeni bir ralliye mi zemin hazırlıyor yoksa ayılar hakimiyeti mi ele geçirdi? Bu sorulara 16 başarılı analistin fiyat tahminlerini inceleyerek cevap bulalım. İşte 16 usta analistten 16 nokta atışı Bitcoin, Ripple, Ethereum ve altcoin tahmini…

İşte 16 usta analistten Bitcoin, Ripple, Ethereum ve altcoin tahmini

Big Chonis: Bitcoin Kasım aylarında genelde volatil

Analistler, önümüzdeki 30 günün kripto para birimi için oldukça değişken olacağını belirtiyor. Twitter’daki popüler bir kripto para analisti olan Big Chonis, Kasım ayının değişken bir ay olma eğiliminden bahsetti ve BTC’nin geçtiğimiz iki yıl boyunca Kasım ayında 6.000 dolar veya 3.000 dolardan işlem yaptığını açıkladı.

StormGain

Crypto Dog: BTC bir fırlatma pisti gibi görünüyor

Twitter’daki popüler bir kripto para birimi analisti olan Crypto Dog, kısa bir süre önce “BTC bir fırlatma pisti gibi görünüyor” diyerek 7.300 dolardan 10.600 dolara yükseldi.

James: Bu faktörler Bitcoin’de daha fazla düşüşü doğruluyor

James isimli analist, son zamanlarda Bitcoin’de düşüşün mantıklı olmasının çeşitli nedenlerine dikkat çekti. James, BTC’nin üç günlük Göreceli Güç Endeksi’nin “ayı piyasası” bölgesinde kaldığını, son hamlenin eğilimin devam etmesi için bir sinyal olduğunu belirtti. Ayrıca analist, bir günlük grafikte iki gizli düşüş farklılığının bulunduğunu ve bunun da daha fazla kırılmaya işaret ettiğini belirtti.

Dave the Wave: Bitcoin’de düşüş en olası durum

Dave the Wave, James’ın düşüncesini destekledi. Analist, Histogram’ın günlük olarak sözleşme yapmaya başladığını ve bir günlük Hareketli Ortalama Yakınsama Farklılığını (MACD) devrilmeye başladığını belirtti.

HornHairs: Bitcoin 7 bin dolardan önce 14 bin dolara gidecek

HornHairs isimli bir analist BTC’nin 7 bin dolara düşmeden önce 14 bin doları göreceğini belirtiyor.

Prashant Jha: Ethereum inen üçgeni ihlal ettikten sonra trendin tersine döndüğünü görebilir

Ünlü analist Prashant Jha’ya göre, Ethereum kısa vadede yükseliş duruşunu sürdürdü. Ancak analiste göre, 12 saatlik fiyat grafiklerinde azalan bir kanal oluşması önümüzdeki 5-6 hafta içinde tersine bir eğilim olduğuna işaret ediyor. Başlıca teknik göstergeler, kısa vadede yükseliş görmelerine rağmen, analist uzun vadede benzer bir eğilimin tersine döneceğini belirtiyor.

Prashant Jha: Litecoin’in fiyatı kısa vadede düşen kamaların ihlali nedeniyle artabilir

Popüler teknik analisti Prashant Jha’ya göre Litecoin 1 saatlik fiyat tablosunda yükselişe geçti. Analiste göre, kilit teknik göstergeler yükseliş eğilimini destekledi, EMA şeridi destek olurken RSI alıcıların üstünlük kazanmasını önerdi. Ayrıca Prashant Jha’ya göre, MACD göstergesi de boğa görünüyor.

Nick James: Bitcoin’in Ethereum’dan daha uçucu olması olağandışı! Ama oluyor

Nick James’a göre çoğu insan, yeni boğa koşusunun Ethereum gibi diğer kripto paraların aksine Bitcoin tarafından yönetilmesini bekliyor. Aslında, çoğu kişi Bitcoin’i görünür sağlamlığı için övüyor. Bununla birlikte, geçtiğimiz ayki en iyi iki kripto parayı kapsayan fiyat listelerine bakıldığında, Nick James’a göre Bitcoin’in Ethereum’dan daha değişken olduğu görülüyor.

Cryptonekoz: Bitcoin korkunç görünüyor! Fiyat düşüşü kaçınılmaz

Kripto para analisti Cryptonekoz, kısa süre önce Bitcoin’in “korkunç göründüğünü” ve fiyat düşüşünün “kaçınılmaz” olduğunu belirtti. Analist olası ters hedeflerin 7.500 dolar ve 6.000 dolarda bulunduğunu ve düşüşün birkaç ay süreceğini açıkladı.

Filbfilb: Bitcoin 30 bin doları görmeden önce can sıkıcı bir düşüş yaşayacak

Önde gelen bir kripto analisti, Bitcoin’in yeni bir ralli başlamadan önce bir kez daha geri çekilmesini bekliyor. Filbfilb ismini kullanan isimsiz analist, TradingView’daki 7.300 takipçisine BTC’nin kısa vadede 8.500 doların kaymasını beklediğini söyledi. Geri çekildikten sonra Filbfilb, BTC’nin gelecek yılın Haziran ayında 30.000 doları aşabilecek uzun vadeli bir trendi başlatmasını bekliyor.

Aayush Jindal: Ripple’da satış baskısının artıyor

Ünlü teknik analist Aayush Jindal, Ripple’da satış baskısının arttığına dikkat çekiyor. Ayrıca analist ilerleyen zamanlarda XRP’de yükselişten önce aşağı yönlü hareket bekliyor.

MacN: Bitcoin’de yükseliş dalgası geliyor

Analist MacN kısa süre önce Bitcoin’in “çok dağınık küme” fiyat hareketinin şu anda “dar bir kanalda yükselmeye başlamasıyla” artışın muhtemel olduğunu öne sürdü.

Tortoise Trading: Bitcoin önümüzdeki günlerde daha güçlü bir hamle yapacak

Teknik analist Tortoise Trading, Bitcoin’in önümüzdeki günlerde daha güçlü bir hamle yapacağına işaret ederek, azalan bir kanalda yukarı kırıldığını belirtti. Ayrıca analist son dönemdeki düşüş çağrılarına katılmadığını da ekledi.

Shawn Cruz: Bitcoin yükseliş kapısını açmak için 10.000 doları kırmalı

TD Ameritrade’deki analist Shawn Cruz, 10.000 doların Bitcoin için önemli bir psikolojik engel teşkil ettiğini ve bu nedenle daha fazla yükseliş eğilimini teyit etmek için bu seviyenin kırılması gerektiğini belirtti.

Andreas Antonopoulos: Bitcoin bir rezerv para birimi

Ünlü kripto para uzmanı Andreas Antonopoulos, kısa süre önce yaptığı açıklamalarda, Bitcoin’in bir rezerv para birimi olduğunu ve ileride değerini zamanla ortaya koyacağını belirtti.

Manu Naik: Bitcoin 9.750 dolar ve üzerinde yükselebilir

Teknik analist Manu Naik’a göre, fiyat patern eğiliminin üst sınırını test ederken, Bitcoin önümüzdeki günlerde 9.750 dolara yükselebilir. Bununla birlikte analiste göre, fiyat düşerse, gelecek haftanın ortasında 8.800 dolara kayabilir.

Denys Serhiichuk: Göstergeler yaklaşmakta olan düşüşe işaret ediyor

Popüler piyasa analisti Denys Serhiichuk’a göre hacim artarsa ​​boğalar 9.400 dolarlık destek seviyesine ilerleyebilir. Aksi taktirde, ayılar bu oranın 9.000 dolarlık destek seviyesine düşmesine neden olacak. Daha büyük zaman dilimine bakıldığında analiste göre, resim daha az iyimser. Biri azalan yükseklerin yanı sıra işlem hacmindeki düşüşü de gözlemleyebilir.

Ek olarak Denys Serhiichuk’a göre, MACD göstergesi zemin kaybediyor ve bu durum yaklaşmakta olan bir düşüşe neden oluyor. Kısacası analiste göre, önümüzdeki hafta 9.000 dolarlık bir tekrarlama yapılacak. Başarılı analistlerin yakın zamandaki kripto para fiyat tahminleri için “İşte 20 Ünlü Analistin “Bugün Çıkan” Bitcoin, Ripple, Ethereum ve Altcoin Tahmini” isimli makalemizi inceleyebilirsiniz.

Kaynak: Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap