İşte 10x Yapma Potansiyeli Olan 7 Metaverse Coin!

İşte 10x Yapma Potansiyeli Olan 7 Metaverse Coin!

Paylaş
BTC Piyasası: İşte 10x Yapma Potansiyeli Olan 7 Metaverse Coin!

Metaverse’in internetin yeni nesli olduğuna inanılıyor. Blockchain ve NFT’ler, gelişmekte olan Metaverse ekosisteminin önemli bir yönü olarak kabul ediliyor. 2022’de satın alınacak en iyi 7 metaverse coin projesini Kriptokoin.com olarak mercek altına alıyoruz.

Axie Infinity (AXS) listedeki ilk metaverse coin

Axie Infinity, platformda halihazırda 3 milyondan fazla aktif oyuncu çeken en büyük Metaverse kripto para birimi. Axie Infinity, diğer oyna-kazan oyunları arasında, oyuncuları için gerçek gelir kaynağı sağlayan bir para birimi olarak tanındı. Axie Infinity, çok sayıda borsa platformunda işlem görmeye hazır.

BTC Piyasası: İşte 10x Yapma Potansiyeli Olan 7 Metaverse Coin! 1

Sandbox (SAND), oyun endüstrisi gibi büyük bir küresel pazara blockchain teknolojisini uyguladığı ve tamamen ademi merkeziyetçiliğe odaklandığı için Mart 2022’de sağlam bir yatırım olarak duruyor. Oyuncular, NFT’ler biçiminde dijital varlıklar oluşturabilir, bunları pazara yükleyebilir ve Game Maker ile oyunlara entegre edebilir.

Decentraland (MANA) diğer bir metaverse coin

Decentraland kendisini, kullanıcıların aşağılama ve uygulamalar oluşturmasına, deneyimlemesine ve bunlardan para kazanmasına olanak tanıyan Ethereum blockchaini tarafından desteklenen bir sanal gerçeklik platformu olarak tanımlıyor. Bu sanal dünyada, kullanıcılar daha sonra gezinebilecekleri, üzerine inşa edebilecekleri ve para kazanabilecekleri araziler satın alırlar.

BTC Piyasası: İşte 10x Yapma Potansiyeli Olan 7 Metaverse Coin! 2

Gala Games (GALA). Raporlara göre Gala Games, oyunlara 2 milyar ABD doları, filmlere 1 milyar ABD doları, müziğe 1 milyar ABD doları ve geri kalan 1 milyar ABD doları NFT’ye özel tema parkına yatırım yapmayı planlıyor. GALA platformunda şu ana kadar yalnızca bir oyunu yayınlandı, bunun sonucunda bu projenin yukarı yönlü potansiyeli çok büyük.

Enjin Coin (ENJ) Ethereum tabanlı

Enjin Coin, gerçek dünya uygulamalarına sahip. NFT tokeni, oyuncu odaklı bir ekonomiyi artırarak oyun alanında devrim yaratmaya odaklanmanın yanı sıra, oyun içi varlıkların tokenleştirilmesini ve ardından çeşitli platformlar arasında transferini de sağlar. Bu Ethereum tabanlı ağ, Polkadot adlı heterojen ağa genişlemeyi planlıyor.

SushiSwap (SUSHI), kullanıcıların merkezi bir üçüncü tarafa ihtiyaç duymadan dijital para birimleri alıp satmasına olanak tanıyan popüler bir merkezi olmayan borsaya ev sahipliği yapar. Bu popülerlik, o zamandan beri SushiSwap’ın 2022’nin başlarında 500 milyon ABD Doları’lık bir piyasa değerini aşmasıyla sonuçlandı.

BTC Piyasası: İşte 10x Yapma Potansiyeli Olan 7 Metaverse Coin! 3

Bloktopia (BLOK)

BLOK meta’da bulunan 21 katlı sanal gökdelen. BLOK üyeleri kendi avatarlarını oluşturabilir, sosyal aktivitelere katılabilir, kripto para birimi hakkında bilgi edinebilir ve ayrıca takas edebilir. Ayrıca en iyi sanal gerçeklik görsel efektlerinde gerçek zamanlı 3D üretim motorları kullanılmaktadır. Polygon blockchaini, Bloktopia’nın temeli olarak hizmet eder.

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap