İstanBlock 2020 Etkinliğinin Erken Dönem Biletleri Satışa Çıktı

İstanBlock 2020 Etkinliğinin Erken Dönem Biletleri Satışa Çıktı

Paylaş
İstanBlock 2020 Etkinliğinin Erken Dönem Biletleri Satışa Çıktı

Türkiye’nin merakla beklenen blockchain etkinliği İstanBlock 2020’nin erken dönem biletleri bugün satışa çıktı. İstanBlock 2020’nin konuşmacıları önümüzdeki günlerde açıklanacak olsa da etkinlik şimdiden büyük merak uyandırıyor.

İstanBlock 2020 Geliyor

6-10 Nisan tarihlerini kapsayan İstanbul Blockchain Haftası yaklaşırken İstanBlock 2020 etkinliği de yaklaşıyor. Blockchain Haftası’nın bir parçası olan bu etkinlik 9-10 Nisan tarihlerinde düzenlenecek.

Hilton Bomonti Otel’de düzenlenecek olan bu etkinliğe gerek kripto para gerek finans dünyasından uzman isimlerin katılması bekleniyor. Blockchain ile ilgili birbirinden önemli bilgilerin paylaşılacağı bu etkinliğe şimdiden 2 binden fazla kişi katılacak gibi görünüyor.

Etkinlik sırasında DeFi, türev piyasaları, mevzuatlar, kurumsal yatırımcılar gibi spesifik konulardan da bahsedilecek. EAK Dijital CEO’su olan ve aynı zamanda etkinliğin organizatörlüğünü üstlenen Erhan Korhanliller, merakla beklenen bu etkinlik hakkında şunları söylüyor:

“Hem Istanbul’da hem de dünyanın her yerinde hissedilir bir heyecan duygusu var: çok iyi karşılandık. Türkiye’nin gurur duyabileceği ve ülkenin yenilikçilerini global sahneye çıkartacak ve devamının gelmesini umduğumuz bir etkinlik başlatıyoruz. İstanBlock’ta konuşmacı olarak davet ettiğimiz alanında öncü konuşmacıların bir çoğuna Türkiye ilk defa ev sahipliği yapacak. Onları ve tüm Türk blockchain topluluğunu en iyi şekilde ağırlayacağız.”

Biletler Satışta

Yerli kripto para sektörü için büyük önem taşıyan bu etkinliğin erken dönem biletleri satışa çıktı.

İstanBlock 2020 etkinliğine yurt dışından katılmak isteyen kişiler 15 Ocak tarihine kadar avantajlı fiyatlardan faydalanabilecek, 250£’dan başlayan fiyatlarla bilet alabilecekler. Yerli katılımcılar ise 30£’dan başlayan fiyatlarla bilet alabilecekler.

Önemli konuşmacıların katılması beklenen bu etkinlik şu anda elmas, altın, gümüş ve bronz kategorilerinde sponsor alımı da yapıyor. Bu etkinliğe sponsor olmak, etkinlik hakkında daha fazla bilgi almak isteyenler etkinliğin adresini ziyaret edebilirler.

Kaynak: Koin Bülteni

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap